Tanie loty na trasie Poznań – Leeds od 159 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Leeds-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Leeds
Znaleziono najlepszą cenę1 793 złNajlepsza oferta na podróż Poznań – Leeds w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 793 zł. Najlepsza cena lotu Poznań – Leeds w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 159 zł.
Najkrótszy czas lotu21h 55minNajszybszy lot Poznań-Leeds zajmuje 21h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Leeds. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Leeds/Bradford.
Leeds — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Leeds: Leeds/Bradford (LBA)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Leeds?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Poznań – Leeds są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Która trasa podróży Poznań – Leeds jest najtańsza?

Poznań Ławica - Leeds/Bradford

Wybierz trasę Poznań Ławica - Leeds/Bradford, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Leeds.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Leeds

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Leeds, zmieniając zakładki
Ryanair
14 lut
POZ12:00Poznań Ławica
21h 55min
1 przesiadka
LBA09:55Leeds/Bradford
20 lut
LBA07:20Leeds/Bradford
8h 05min
1 przesiadka
POZ15:25Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
14 lut
POZ02:00Poznań Ławica
31h 55min
2 przesiadki
LBA09:55Leeds/Bradford
20 lut
LBA01:50Leeds/Bradford
31h 55min
2 przesiadki
POZ09:45Poznań Ławica
Ryanair
14 lut
POZ12:00Poznań Ławica
21h 55min
1 przesiadka
LBA09:55Leeds/Bradford
20 lut
LBA11:45Leeds/Bradford
22h 00min
2 przesiadki
POZ09:45Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
14 lut
POZ07:50Poznań Ławica
7h 35min
2 przesiadki
LBA15:25Leeds/Bradford
20 lut
LBA14:25Leeds/Bradford
16h 15min
3 przesiadki
POZ06:40Poznań Ławica
1 809 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Leeds w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Leeds w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
21 mar
POZ12:25Poznań Ławica
22h 30min
2 przesiadki
LBA10:55Leeds/Bradford
Ryanair
22 lut
POZ02:00Poznań Ławica
25h 40min
2 przesiadki
LBA03:40Leeds/Bradford
Ryanair
21 lut
POZ13:50Poznań Ławica
18h 15min
2 przesiadki
LBA08:05Leeds/Bradford

Loty Ryanair: Poznań – Leeds

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Poznań – Leeds
Ryanair
14 lut
POZ12:00Poznań Ławica
21h 55min
1 przesiadka
LBA09:55Leeds/Bradford
20 lut
LBA07:20Leeds/Bradford
8h 05min
1 przesiadka
POZ15:25Poznań Ławica
Ryanair
14 lut
POZ12:00Poznań Ławica
21h 55min
1 przesiadka
LBA09:55Leeds/Bradford
20 lut
LBA11:45Leeds/Bradford
22h 00min
2 przesiadki
POZ09:45Poznań Ławica

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Leeds/Bradford oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Leeds/Bradford, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.

  • Poznań Ławica – Leeds/Bradford – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Poznań Ławica – Leeds/Bradford wynosi ok. 1238,9 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 7h 35min.


Alternatywne trasy Poznań-Leeds

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rzeszów - Londyn
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena591 zł
Loty Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena52 zł
Loty Katowice - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena63 zł
Loty Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena63 zł
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena71 zł
Loty Poznań - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena75 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Leeds

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Leeds