Wypożyczalnie samochodów Houston, Teksas

Houston, TX tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Houston, TX, Stany Zjednoczone
27 kwi — 4 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Houston, TX, Stany Zjednoczone
wt 27.4
Południe
wt 4.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Houston

Houston, TX - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 8.6

Ocena bazuje na 727 opiniach

Ocena: Dobry – 7.9

Ocena bazuje na 566 opiniach

Ocena: Dobry – 7.8

Ocena bazuje na 264 opiniach

Ocena: Dobry – 7.7

Ocena bazuje na 113 opiniach

Ocena: Dobry – 7.0

Ocena bazuje na 539 opiniach

Ocena: Dobry – 6.8

Ocena bazuje na 621 opiniach

Ocena: Dobry – 6.5

Ocena bazuje na 227 opiniach

Ocena: Dobry – 6.4

Ocena bazuje na 141 opiniach


Houston, TX — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Houston George Bush Intcntl

Wynajem samochodów Houston

W tym miesiącu 23 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Houston.

Houston – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Houston – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Alamo, Enterprise i Avis to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Houston?

Houston – najtańszy wynajem oferuje Dollar, ze średnią ceną za dzień 268 zł i z odbiorem w 2 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta Dollar znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 180 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Houston oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Houston – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu maj?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 28°C oraz opadami w okolicach 150 mm, maj to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Houston. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 434 zł dziennie w mieście Houston.

Ile wypożyczalni ma Dollar na terenie miasta Houston?

W mieście Houston, TX najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Dollar (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Dollar Houston, TX, zwykle znajdują oferty za 268 zł/dzień.

Houston, TX – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Houston, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 40 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 120 km/h i 120 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Houston mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Houston, TX - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Jeśli celem Twojej podróży jest Houston, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu kwiecień wahają się w granicach 21°C, z opadami rzędu 84 mm.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Houston – kwiecień należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Houston jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Teksas?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 18°C i opady w granicach 58,7 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Houston.


Samochody w innych miastach - Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Los Angeles, Miami czy Nowy Jork

Zacznij planować swoją podróż do: Houston