Wypożyczalnie samochodów Burgas, Bułgaria

Burgas, Bułgaria tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Burgas, Bułgaria
21 kwi — 28 kwi
Zwrot w miejscu odbioru
Burgas, Bułgaria
śr 21.4
Południe
śr 28.4
Południe

Wypożyczalnie samochodów Burgas

Burgas, Bułgaria - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: OK – 5.6

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Przeciętny – 2.6

Ocena bazuje na 2 opiniach


Burgas, Bułgaria — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Warna

Wynajem samochodów Burgas

Od miesiąca kwiecień do dziś 695 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Burgas.

Burgas – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Burgas – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Burgas, Bułgaria - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu maj?

Burgas: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu maj to 128 zł, jednak niektórym użytkownikom udało się znaleźć wynajem w cenie 57 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 15 zł do 49 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Burgas?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle ADDCAR RENTAL . Wynajem auta w mieście Burgas kosztuje średnio 84 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 19 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Burgas oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Ile wypożyczalni ma Top Rent-A-Car na terenie miasta Burgas?

W mieście Burgas, Bułgaria najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Top Rent-A-Car (6 wypożyczalni). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Top Rent-A-Car Burgas, Bułgaria, zwykle znajdują oferty za 97 zł/dzień.

Burgas, Bułgaria – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Burgas to 50 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 90 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 140 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Burgas, Bułgaria - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Podróżujący do miasta Burgas w takim miesiącu jak kwiecień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 10°C i opadów rzędu 40 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Burgas – kwiecień to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Burgas. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Burgas i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Ford Focus, Ford Fiesta i Chevrolet Spark.

Czy pogoda w mieście Burgas jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Obwód Burgas?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Burgas i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Obwód Burgas to średnie temperatury w granicach 11°C i opady rzędu 45,5 mm.


Samochody w innych miastach - Bułgaria

Bułgaria – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Słoneczny Brzeg, Sofia czy Warna

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Burgas

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Burgas

Zacznij planować swoją podróż do: Burgas