Tani wynajem aut Burgas, Bułgaria

Burgas, Bułgaria – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Burgas, Bułgaria
3 lis — 10 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Burgas, Bułgaria
śr 3.11
Południe
śr 10.11
Południe
Wiek kierowcy:

Burgas, Bułgaria oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

20 zł - 116 zł

Wszystkie typy samochodów

20 zł - 234 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Burgas, Bułgaria wynosi 48 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 20 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 33% tańszy niższe od średnich cen w mieście Burgas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Burgas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Burgas, Bułgaria wynosi 52 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 4%, zaczynającymi się już od 50 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Burgas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Burgas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Burgas

Burgas, Bułgaria - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
6 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Burgas, Bułgaria — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Warna

Wynajem samochodów Burgas

Od miesiąca Październik do dziś 16 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Burgas.

Burgas, Bułgaria - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Burgas: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu Listopad to 133 zł, jednak niektórym użytkownikom udało się znaleźć wynajem w cenie 60 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 15 zł do 51 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Burgas?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle ADDCAR RENTAL . Wynajem auta w mieście Burgas kosztuje średnio 87 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 20 zł za dzień.

Burgas – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Większość wybierających się do miasta Burgas stawia na wynajem samochodu klasy standard – Listopad, ze średnimi temperaturami w wysokości 4 °C i średnimi opadami w okolicach 50 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 196 zł dziennie w mieście Burgas.

Burgas, Bułgaria – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Burgas to 50 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 90 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 140 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Burgas?

Ford Fiesta to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Burgas przez użytkowników momondo. Popularnością cieszy się również Chevrolet Spark. Nasi użytkownicy zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Ford Fiesta w mieście Burgas za 55 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 19 zł za dzień. Wypożyczenie Chevrolet Spark kosztuje zazwyczaj ok. 66 zł za dzień w mieście Burgas, jednak zdarzają się okazje nawet za 28 zł za dzień.

Burgas, Bułgaria - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Podróżujący do miasta Burgas w takim miesiącu jak Październik mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 13 °C i opadów rzędu 50 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Burgas – Październik to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Burgas. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Burgas i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Ford Fiesta, Chevrolet Spark i Hyundai i10.

Czy pogoda w mieście Burgas jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Obwód Burgas?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Burgas i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Obwód Burgas to średnie temperatury w granicach 14 °C i opady rzędu 49,3 mm.


Samochody w innych miastach - Bułgaria

Bułgaria – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Słoneczny Brzeg, Sofia czy Warna

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Burgas

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Burgas

Zacznij planować swoją podróż do: Burgas