Wypożyczalnie samochodów Perth, Australia

Perth, Australia tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Perth, WA, Australia
27 kwi — 4 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Perth, WA, Australia
wt 27.4
Południe
wt 4.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Perth

Perth, Australia - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: Znakomity – 9.7

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Znakomity – 9.4

Ocena bazuje na 12 opiniach

Ocena: Znakomity – 9.0

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.7

Ocena bazuje na 4 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.6

Ocena bazuje na 18 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.5

Ocena bazuje na 10 opiniach

Ocena: Dobry – 7.7

Ocena bazuje na 3 opiniach


Perth, Australia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Perth

Wynajem samochodów Perth

W tym miesiącu 27 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Perth.

Perth – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Perth – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. National, Avis i Hertz to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Perth?

Perth – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje Atlas Car & Truck Rental. Wypożyczalnia dysponuje 1 punktem wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 50 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 64 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Perth. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Perth – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu maj?

Większość wybierających się do miasta Perth w miesiącu maj stawia na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Efektywne spalanie oraz fakt, że świetnie sprawdzają się na mokrej nawierzchni, sprawiają, że auta klasy ekonomicznej są świetną opcją wynajmu przy średnich opadach wynoszących 170 mm oraz średniej temperaturze wysokości 13°C. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 69 zł dziennie w mieście Perth.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Perth?

Hertz to popularna wypożyczalnia w mieście Perth, Australia, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Perth, Australia oferuje 3 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 533 zł dziennie.

Perth, Australia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Perth, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 110 km/h i 110 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Perth mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Perth, Australia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

kwiecień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Perth wynosi średnio 18°C a przewidywane opady 40 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Perth – kwiecień należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Perth jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Australia Zachodnia?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 19°C i opady w granicach 30 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Perth.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Perth

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Perth

Zacznij planować swoją podróż do: Perth