Tani wynajem aut Perth, Australia

Perth, Australia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Perth, WA, Australia
3 sie — 10 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Perth, WA, Australia
wt 3.8
Południe
wt 10.8
Południe
Wiek kierowcy:

Perth, Australia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

69 zł - 456 zł

Wszystkie typy samochodów

82 zł - 425 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Perth, Australia wynosi 131 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 69 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 31% tańszy niższe od średnich cen w mieście Perth. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Perth zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Perth, Australia wynosi 113 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 55 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 40% tańszy niższe od średnich cen w mieście Perth. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Perth zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Perth, Australia wynosi 171 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 15%, zaczynającymi się już od 147 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 10% tańszy niższe od średnich cen w mieście Perth. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Perth zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Perth

Perth, Australia - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,6

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

9,6

Jakość a cena

10,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

8,5

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,8

Komfort

8,6

Ogólnie

8,8

Odbiór/Zwrot

8,2

Jakość a cena

8,4
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
7 lokalizacji

Perth, Australia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Perth

Wynajem samochodów Perth

W tym miesiącu 27 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Perth.

Perth – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Perth – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Europcar, Budget i Hertz to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Perth?

Perth – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje Atlas Car & Truck Rental. Wypożyczalnia dysponuje 1 punktem wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 51 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 66 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Perth. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Perth – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Jeśli sierpień to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Perth, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 60 mm a temperatura oscyluje w okolicach 14 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 72 zł dziennie w mieście Perth.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Perth?

Hertz to popularna wypożyczalnia w mieście Perth, Australia, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Perth, Australia oferuje 3 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 548 zł dziennie.

Perth, Australia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Perth, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 110 km/h i 110 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Perth mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Perth, Australia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

lipiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Perth wynosi średnio 12 °C a przewidywane opady 160 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Perth – lipiec to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Perth. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Perth i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Class Compact SUV, Hyundai Accent i Toyota Corolla.

Czy pogoda w mieście Perth jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Australia Zachodnia?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 13 °C i opady w granicach 125 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Perth.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Perth

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Perth

Zacznij planować swoją podróż do: Perth