Tani wynajem aut Adelajda, Australia

Adelajda, Australia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Adelajda, SA, Australia
27 wrz — 4 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Adelajda, SA, Australia
pon 27.9
Południe
pon 4.10
Południe
Wiek kierowcy:

Adelajda, Australia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

62 zł - 167 zł

Wszystkie typy samochodów

73 zł - 283 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Adelajda, Australia wynosi 66 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 8%, zaczynającymi się już od 62 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Adelajda. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Adelajda zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Adelajda, Australia wynosi 73 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 58 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 29% tańszy niższe od średnich cen w mieście Adelajda. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Adelajda zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Adelajda

Adelajda, Australia - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

9,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,7

Komfort

9,7

Ogólnie

9,7

Odbiór/Zwrot

9,7

Jakość a cena

9,7
1 lokalizacja
Opis

Czystość

9,6

Komfort

9,5

Ogólnie

9,3

Odbiór/Zwrot

9,6

Jakość a cena

9,1
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,3

Komfort

8,3

Ogólnie

8,3

Odbiór/Zwrot

7,3

Jakość a cena

8,3
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

2,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0

Adelajda, Australia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Adelajda

Wynajem samochodów Adelajda

W tym miesiącu 11 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Adelajda.

Adelajda – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Thrifty, Europcar i Hertz jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Adelajda to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Adelajda?

Adelajda – najtańszy wynajem aut oferuje Avis, jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 2 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 72 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 75 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Adelajda nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Alpha, Thrifty czy Europcar) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Adelajda?

W mieście Adelajda, Australia najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Avis (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Avis Adelajda, Australia, zwykle znajdują oferty za 75 zł/dzień.

Adelajda, Australia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Adelajda. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 110 km/h, a na autostradach – do 110 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Adelajda, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Adelajda, Australia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Podróżujący do miasta Adelajda w takim miesiącu jak Wrzesień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 13 °C i opadów rzędu 40 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Adelajda – Wrzesień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Adelajda. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Adelajda i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładem takiego samochodu jest Hyundai Accent.

Czy pogoda w mieście Adelajda jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Australia Południowa?

Australia Południowa to region w którym średnie temperatury (Wrzesień) wahają się w granicach 14 °C, a opady 30 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Adelajda.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Adelajda

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Adelajda

Zacznij planować swoją podróż do: Adelajda