Tani wynajem aut Adelajda, Australia

Adelajda, Australia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Adelajda, SA, Australia
28 cze — 5 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Adelajda, SA, Australia
pon 28.6
Południe
pon 5.7
Południe
Wiek kierowcy:

Adelajda, Australia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Małe Cars

61 zł - 164 zł

All Car Types

71 zł - 278 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Adelajda, Australia wynosi 65 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 36% tańszy niższe od średnich cen w mieście Adelajda. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Adelajda zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Adelajda, Australia wynosi 72 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 29% tańszy niższe od średnich cen w mieście Adelajda. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Adelajda zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Adelajda

Adelajda, Australia - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

9,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,7

Komfort

9,7

Ogólnie

9,7

Odbiór/Zwrot

9,7

Jakość a cena

9,7
1 lokalizacja
Opis

Czystość

9,6

Komfort

9,5

Ogólnie

9,3

Odbiór/Zwrot

9,6

Jakość a cena

9,1
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,3

Komfort

8,3

Ogólnie

8,3

Odbiór/Zwrot

7,3

Jakość a cena

8,3
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

2,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0

Adelajda, Australia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Adelajda

Wynajem samochodów Adelajda

W tym miesiącu 12 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Adelajda.

Adelajda – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Thrifty, Europcar i Hertz jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Adelajda to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Adelajda?

Adelajda – najtańszy wynajem aut oferuje Avis, jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 2 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 71 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 73 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Adelajda nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Alpha, Thrifty czy Europcar) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Adelajda – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu lipiec?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 11°C oraz opadami w okolicach 50 mm, lipiec to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Adelajda. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 163 zł dziennie w mieście Adelajda.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Adelajda?

W mieście Adelajda, Australia najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Avis (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Avis Adelajda, Australia, zwykle znajdują oferty za 73 zł/dzień.

Adelajda, Australia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Adelajda. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 110 km/h, a na autostradach – do 110 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Adelajda, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Adelajda, Australia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu czerwiec?

Podróżujący do miasta Adelajda w takim miesiącu jak czerwiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 11°C i opadów rzędu 50 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

czerwiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Adelajda – czerwiec to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Adelajda. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Adelajda i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Toyota Corolla, Class Compact SUV i Hyundai Accent.

Czy pogoda w mieście Adelajda jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Australia Południowa?

Australia Południowa to region w którym średnie temperatury (czerwiec) wahają się w granicach 11°C, a opady 35 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Adelajda.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Adelajda

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Adelajda

Zacznij planować swoją podróż do: Adelajda