Wypożyczalnie samochodów Nîmes, Francja

Nîmes, Francja tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Nîmes, Gard, Francja
27 kwi — 4 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Nîmes, Gard, Francja
wt 27.4
Południe
wt 4.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Nîmes

Nîmes, Francja - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 9.6

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: OK – 4.9

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Przeciętny – 3.6

Ocena bazuje na 1 opinii


Nîmes, Francja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Marsylia

Wynajem samochodów Nîmes

W tym miesiącu 1 użytkownik momondo szukał wynajmu samochodu w mieście Nîmes.

Nîmes – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Nîmes, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Alamo, Enterprise i National. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Nîmes, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Alamo, Enterprise czy National, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Nîmes, Francja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Nîmes to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 80 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 130 km/h.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Nîmes – kwiecień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Nîmes.

Czy pogoda w mieście Nîmes jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Oksytania?

Oksytania to region w którym średnie temperatury (kwiecień) wahają się w granicach 12°C, a opady 70,7 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Nîmes.


Zacznij planować swoją podróż do: Nîmes