Tani wynajem aut Izmir, Turcja

Izmir, Turcja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Izmir, Turcja
3 lut — 10 lut
Zwrot w miejscu odbioru
Izmir, Turcja
czw 3.2
Południe
czw 10.2
Południe
Wiek kierowcy:

Izmir, Turcja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

59 zł - 138 zł

Wszystkie typy samochodów

77 zł - 140 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Izmir, Turcja wynosi 58 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 59 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 21% tańszy niższe od średnich cen w mieście Izmir. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izmir zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Izmir, Turcja wynosi 83 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 9%, zaczynającymi się już od 77 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 12% droższe niższe od średnich cen w mieście Izmir. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izmir zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Izmir

Izmir, Turcja - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Value

10,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,3

Komfort lotu

9,3

Ogólnie

9,3

Value

8,6
3 lokalizacji
Opis

Czystość

6,5

Komfort lotu

8,5

Ogólnie

6,0

Value

6,5
3 lokalizacji
Opis

Czystość

6,7

Komfort lotu

6,2

Ogólnie

5,7

Value

5,7
3 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort lotu

6,0

Ogólnie

6,0

Value

6,0
5 lokalizacji
Opis

Czystość

6,2

Komfort lotu

6,6

Ogólnie

5,1

Value

6,0
4 lokalizacji
Opis

Czystość

4,6

Komfort lotu

4,6

Ogólnie

4,6

Value

4,6
7 lokalizacji

Izmir, Turcja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Izmir Adnan Menderes Arpt

Wynajem samochodów Izmir

 • Izmir – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

  Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Izmir, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Alamo, Avis i Hertz. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

 • Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Izmir?

  Izmir – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje SURPRICE CAR RENTAL . Wypożyczalnia dysponuje 2 punktami wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 34 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 65 zł za dzień.

 • Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

  Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Izmir. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

 • Izmir – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Luty?

  Odwiedzającym miasto Izmir w miesiącu takim jak Luty polecamy wypożyczenie samochodu klasy ekonomicznej. Nie polecamy aut klasy ekonomicznej do jazdy na oblodzonej lub zaśnieżonej powierzchni – samochody te świetnie za to radzą sobie w czasie deszczu i umiarkowanych temperatur. W tym czasie średnie temperatury w mieście zwykle wynoszą około 11 °C a opady oscylują w granicach 77 mm – będą to więc idealne warunki na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 42 zł dziennie w mieście Izmir.

 • Ile wypożyczalni ma CIRCULAR na terenie miasta Izmir?

  Izmir, Turcja oferuje 5 punktów wynajmu prowadzone przez CIRCULAR . Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 135 zł.

 • Izmir, Turcja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

  Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Izmir wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 90 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

 • Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Izmir?

  Zgodnie z naszymi danymi Hyundai Accent to najczęściej wybierany samochód w mieście Izmir. Nasi użytkownicy znaleźli oferty wypożyczenia Hyundai Accent już za 13 zł na dzień w mieście Izmir, choć zazwyczaj wynajęcie kosztuje ok. 94 zł za dzień. Inny popularny typ samochodu do wynajęcia w mieście Izmir to Ford Focus, za który zapłacimy średnio 93 zł za dzień, jednak można również znaleźć oferty już za 16 zł za dzień.

 • Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Audi A4 w mieście Izmir?

  Alamo oferuje wynajem Audi A4 (oraz innych samochodów typu Luksusowe) w mieście Izmir. Wypożyczenie Audi A4 w mieście Izmir w przypadku Alamo kosztuje średnio 307 zł za dzień.

 • Izmir, Turcja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Styczeń?

  Podróżujący do miasta Izmir w takim miesiącu jak Styczeń mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 7 °C i opadów rzędu 126 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

 • Styczeń – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

  Izmir – Styczeń to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Izmir. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Izmir i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Hyundai Accent, Ford Focus i Fiat Panda.

 • Czy pogoda w mieście Izmir jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Izmir (prowincja)?

  Izmir (prowincja) to region w którym średnie temperatury (Styczeń) wahają się w granicach 7 °C, a opady 126 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Izmir.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Izmir

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Izmir

Zacznij planować swoją podróż do: Izmir