Tani wynajem aut Izmir, Turcja

Izmir, Turcja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Izmir, Turcja
28 cze — 5 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Izmir, Turcja
pon 28.6
Południe
pon 5.7
Południe
Wiek kierowcy:

Izmir, Turcja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Małe Cars

56 zł - 130 zł

All Car Types

72 zł - 132 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Izmir, Turcja wynosi 55 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 19% tańszy niższe od średnich cen w mieście Izmir. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izmir zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Izmir, Turcja wynosi 78 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 13% droższe niższe od średnich cen w mieście Izmir. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Izmir zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Izmir

Izmir, Turcja - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,5

Komfort

9,5

Ogólnie

9,5

Odbiór/Zwrot

9,5

Jakość a cena

9,5
4 lokalizacji
Opis

Czystość

8,4

Komfort

8,4

Ogólnie

9,2

Odbiór/Zwrot

8,8

Jakość a cena

8,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,3

Komfort

7,6

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

7,6

Jakość a cena

8,3
3 lokalizacji
Opis

Czystość

7,3

Komfort

7,0

Ogólnie

6,7

Odbiór/Zwrot

6,7

Jakość a cena

6,7
3 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort

6,6

Ogólnie

6,6

Odbiór/Zwrot

6,6

Jakość a cena

6,6
4 lokalizacji
Opis

Czystość

6,2

Komfort

7,1

Ogólnie

6,2

Odbiór/Zwrot

6,1

Jakość a cena

6,8
4 lokalizacji
Opis

Czystość

6,4

Komfort

6,0

Ogólnie

6,4

Odbiór/Zwrot

6,4

Jakość a cena

6,0
7 lokalizacji

Izmir, Turcja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Izmir Adnan Menderes Arpt

Wynajem samochodów Izmir

W tym roku czerwiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Izmir 61 razy.

Izmir – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Izmir, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Alamo, Avis i Hertz. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Izmir?

Izmir – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje SURPRICE CAR RENTAL . Wypożyczalnia dysponuje 2 punktami wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 32 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 61 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Izmir. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Ile wypożyczalni ma CIRCULAR na terenie miasta Izmir?

Izmir, Turcja oferuje 4 punkty wynajmu prowadzone przez CIRCULAR . Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 128 zł.

Izmir, Turcja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Izmir wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 90 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Izmir, Turcja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu czerwiec?

Podróżujący do miasta Izmir w takim miesiącu jak czerwiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 24°C i opadów rzędu 11 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

czerwiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Izmir – czerwiec to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Izmir jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Izmir (prowincja)?

Izmir (prowincja) to region w którym średnie temperatury (czerwiec) wahają się w granicach 24°C, a opady 11 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Izmir.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Izmir

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Izmir

Zacznij planować swoją podróż do: Izmir