Wypożyczalnie samochodów Izmir, Turcja

Izmir, Turcja tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Izmir, Turcja
11 mar — 18 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Izmir, Turcja
czw 11.3
Południe
czw 18.3
Południe

Wypożyczalnie samochodów Izmir

Izmir, Turcja - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 8.6

Ocena bazuje na 6 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.1

Ocena bazuje na 6 opiniach

Ocena: Dobry – 7.8

Ocena bazuje na 7 opiniach

Ocena: Dobry – 7.3

Ocena bazuje na 7 opiniach

Ocena: Dobry – 7.2

Ocena bazuje na 17 opiniach

Ocena: Dobry – 6.5

Ocena bazuje na 14 opiniach

Ocena: OK – 5.6

Ocena bazuje na 8 opiniach


Izmir, Turcja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Izmir Adnan Menderes Arpt

Wynajem samochodów Izmir

W tym roku marzec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Izmir 61 razy.

Izmir – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Izmir, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Avis, Sixt i Budget. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Izmir, Turcja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu kwiecień?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (kwiecień) w mieście Izmir, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 116 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 116 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Izmir. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 55 zł do 69 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Izmir?

Izmir – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje SURPRICE CAR RENTAL . Wypożyczalnia dysponuje 2 punktami wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 31 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 60 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Izmir. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Ile wypożyczalni ma CIRCULAR na terenie miasta Izmir?

Izmir, Turcja oferuje 4 punkty wynajmu prowadzone przez CIRCULAR . Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 125 zł.

Izmir, Turcja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Izmir wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 90 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Izmir, Turcja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu marzec?

Podróżujący do miasta Izmir w takim miesiącu jak marzec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 11°C i opadów rzędu 77 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

marzec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Izmir – marzec to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Izmir. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Izmir i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Ford Focus, Opel Corsa i Fiat Panda.

Czy pogoda w mieście Izmir jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Izmir (prowincja)?

Izmir (prowincja) to region w którym średnie temperatury (marzec) wahają się w granicach 11°C, a opady 77 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Izmir.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Izmir

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Izmir

Zacznij planować swoją podróż do: Izmir

  • Sprawdź najnowsze informacje o lotach do: Izmir

    Sprawdź najlepszy czas na podróż, najniższe ceny i najpopularniejsze linie lotnicze.

    Znajdź loty do: Izmir
  • Zacznij planować swoją podróż

    Sprawdź najlepsze hotele w najpopularniejszych dzielnicach miasta Izmir

    Znajdź hotele w: Izmir