Wypożyczalnie samochodów Avis w mieście Izmir

Izmir – znajdź i porównuj oferty wypożyczalni samochodów Avis

Izmir, Turcja
25 paź — 1 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Izmir, Turcja
pon 25.10
Południe
pon 1.11
Południe
Wiek kierowcy:

Izmir – wypożyczalnie samochodów Avis

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Avis w mieście Izmir, takie jak adres, numer telefonu czy opinie.
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,5

Odbiór/Zwrot

9,5

Jakość a cena

9,0

Izmir – informacje dotyczące wypożyczalni samochodów Avis

 • Czy wynajem samochodu z Avis w mieście Izmir podczas COVID-19 jest bezpieczny?

  Usprawnione metody utrzymywania czystości jak dezynfekcja wnętrz i elementów zewnętrznych samochodów w ofercie Avis to tylko niektóre z kroków podjętych w trakcie pandemii COVID-19. Aby zapewnić klientom i pracownikom w mieście Izmir bezpieczeństwo, firma Avis wprowadziła również dodatkowe zasady, jak np:
  • Zapewnienie jednorazowych rękawiczek i środka do dezynfekcji rąk
  • Elektroniczne umowy najmu (dostępne w większości lokalizacji)
  • Ograniczenie liczby pasażerów w autobusach wahadłowych
  • Rozszerzone szkolenie pracowników

 • Czy Avis ma wypożyczalnię na lotnisku Lotnisko Izmir Adnan Menderes Arpt?

  Tak, Avis posiada wypożyczalnie (2) na lotnisku Lotnisko Izmir Adnan Menderes Arpt pod adresem Adnan Menderes Apt Domestic i Adnan Menderes Apt Domestic.

 • Izmir – czy Avis oferuje opcję bezpłatnego anulowania rezerwacji samochodu?

  Avis oferuje opcję bezpłatnego anulowania samochodów na wynajem w mieście Izmir (jednak mogą zostać naliczone opłaty za anulowanie w ostatniej chwili). Aby dowiedzieć się więcej o zasadach anulowania Avis, zadzwoń do jednej z wypożyczalni firmy. Kliknij tutaj, a następnie wybierz sekcję lokalizacji, aby wyświetlić listę numerów telefonu wypożyczalni Avis.

 • Izmir – jaki jest najbardziej popularny samochód na wynajem z Avis na Listopad?

  Z naszych danych wynika, że samochody typu Luksusowe są najbardziej popularne wśród użytkowników, których interesuje wynajem aut na Listopadz Avis podczas wycieczki do miasta Izmir. Biorąc pod uwagę ceny za wynajem samochodów z Avis na Listopad, należy spodziewać się średnich cen za wypożyczenie samochodów typu Luksusowe na poziomie 302 zł/dzień. Naszym użytkownikom udało się jednak znaleźć ceny już od 302 zł/dzień (zeszły Listopad), co oznacza, że w tym roku z momondo również można znaleźć świetne oferty.

 • Ile wypożyczalni samochodów Avis jest w mieście Izmir?

  W mieście Izmir znajduje się kilka (4) wypożyczalni samochodów Avis. Najbardziej popularna wśród użytkowników wypożyczalnia w mieście Izmir znajduje się pod adresem Adnan Menderes Apt Domestic. W ciągu ostatnich 12 miesięcy 34% naszych użytkowników, którzy wynajęli samochód z Avis w mieście Izmir, zdecydowało się właśnie na tę lokalizację – Adnan Menderes Apt Domestic.


Turcja – wynajem samochodów z Avis w różnych miastach


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni w mieście Izmir

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Avis? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Izmir