Wypożyczalnie samochodów Evenes, Norwegia

Evenes, Norwegia tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Evenes, Norwegia
11 mar — 18 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Evenes, Norwegia
czw 11.3
Południe
czw 18.3
Południe

Wypożyczalnie samochodów Evenes

Evenes, Norwegia - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 9.8

Ocena bazuje na 4 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.6

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Dobry – 7.6

Ocena bazuje na 2 opiniach


Evenes, Norwegia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Narwik Evenes

Wynajem samochodów Evenes

W tym miesiącu 24 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Evenes.

Evenes – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Evenes – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Avis, Sixt i Budget to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Evenes?

Evenes – najtańszy wynajem aut oferuje Sixt, jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 2 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 434 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 512 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Evenes daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Avis, Sixt czy Budget – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Ile wypożyczalni ma Sixt na terenie miasta Evenes?

W mieście Evenes, Norwegia najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Sixt (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Sixt Evenes, Norwegia, zwykle znajdują oferty za 512 zł/dzień.

Evenes, Norwegia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Evenes powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Evenes, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 110 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

marzec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Evenes – marzec to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Evenes.

Czy pogoda w mieście Evenes jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Nordland?

marzec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Nordland waha się w granicach -2°C, a opady wynoszą 49 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Evenes.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Evenes

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Evenes