Wypożyczalnie samochodów Milltown (Kerry)

Milltown (Kerry) tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Milltown (Kerry), Irlandia
22 sty — 29 sty
Zwrot w miejscu odbioru
Milltown (Kerry), Irlandia
pt 22.1
Południe
pt 29.1
Południe

Wypożyczalnie samochodów Milltown (Kerry)

Milltown (Kerry) - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Dobry – 6.1

Ocena bazuje na 3 opiniach


Milltown (Kerry) — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Cork

Wynajem samochodów Milltown (Kerry)

W tym miesiącu 8 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Milltown (Kerry).

Milltown (Kerry) – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Alamo, Enterprise i National jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Milltown (Kerry) to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Milltown (Kerry)?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Budget. Wynajem auta w mieście Milltown (Kerry) kosztuje średnio 66 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 58 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Milltown (Kerry). Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Ile wypożyczalni ma Budget na terenie miasta Milltown (Kerry)?

W mieście Milltown (Kerry) najwięcej wypożyczalni ma Budget. W 1 punkcie wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 66 zł za dzień.

Milltown (Kerry) – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Milltown (Kerry). Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Milltown (Kerry), pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

styczeń – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Milltown (Kerry) – styczeń to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Milltown (Kerry).

Czy pogoda w mieście Milltown (Kerry) jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Hrabstwo Kerry?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Milltown (Kerry) i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Hrabstwo Kerry to średnie temperatury w granicach 7°C i opady rzędu 127 mm.


Samochody w innych miastach - Irlandia

Irlandia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Dublin, Cork czy Shannon