Tani wynajem aut Cork, Irlandia

Cork, Irlandia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Cork, Irlandia
27 wrz — 4 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Cork, Irlandia
pon 27.9
Południe
pon 4.10
Południe
Wiek kierowcy:

Cork, Irlandia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

25 zł - 129 zł

Wszystkie typy samochodów

65 zł - 196 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Cork, Irlandia wynosi 72 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 25 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cork. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cork zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Cork, Irlandia wynosi 82 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 59 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cork. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cork zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Cork

Cork, Irlandia - wszystkie największe wypożyczalnie
1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,6

Komfort

8,6

Ogólnie

6,6

Odbiór/Zwrot

6,6

Jakość a cena

8,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

6,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

6,8

Komfort

6,0

Ogólnie

6,4

Odbiór/Zwrot

6,3

Jakość a cena

6,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

5,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

6,8

Komfort

6,8

Ogólnie

4,4

Odbiór/Zwrot

5,2

Jakość a cena

4,4
3 lokalizacji
Opis

Czystość

4,6

Komfort

4,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/Zwrot

4,0

Jakość a cena

4,0

Cork, Irlandia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Shannon

Wynajem samochodów Cork

Od miesiąca Wrzesień do dziś 38 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Cork.

Cork – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Cork – Thrifty, Hertz i Alamo to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Cork?

Cork – najtańszy wynajem oferuje Easirent, ze średnią ceną za dzień 84 zł i z odbiorem w wypożyczalni w mieście. Najtańsza oferta Easirent znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 45 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Cork, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Easirent, Thrifty czy Hertz, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Cork – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Październik?

Odwiedzającym miasto Cork w miesiącu takim jak Październik polecamy wypożyczenie samochodu klasy ekonomicznej. Nie polecamy aut klasy ekonomicznej do jazdy na oblodzonej lub zaśnieżonej powierzchni – samochody te świetnie za to radzą sobie w czasie deszczu i umiarkowanych temperatur. W tym czasie średnie temperatury w mieście zwykle wynoszą około 8 °C a opady oscylują w granicach 110 mm – będą to więc idealne warunki na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 83 zł dziennie w mieście Cork.

Ile wypożyczalni ma Budget na terenie miasta Cork?

W mieście Cork, Irlandia znajdziesz 1 wypożyczalnię Budget. Użytkownicy momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 126 zł/dzień.

Cork, Irlandia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Cork wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Cork, Irlandia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Jeśli celem Twojej podróży jest Cork, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Wrzesień wahają się w granicach 13 °C, z opadami rzędu 80 mm.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Cork – Wrzesień to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Cork. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Cork i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładem takiego samochodu jest Ford Focus.

Czy pogoda w mieście Cork jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Hrabstwo Cork?

Wrzesień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Hrabstwo Cork waha się w granicach 13 °C, a opady wynoszą 80 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Cork.


Samochody w innych miastach - Irlandia

Irlandia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Dublin, Shannon czy Galway

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Cork

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Cork

Zacznij planować swoją podróż do: Cork