Wypożyczalnie samochodów Avis w mieście Berlin

Berlin – znajdź i porównuj oferty wypożyczalni samochodów Avis

Berlin, Niemcy
28 Maj — 4 cze
Zwrot w miejscu odbioru
Berlin, Niemcy
sob 28.5
Południe
sob 4.6
Południe
Wiek kierowcy:

Berlin, Berlin – oferty wynajmu samochodów z Avis

Znajdź idealną wypożyczalnię samochodów z momondo

Samochody Małe

106 zł - 1 273 zł

Wszystkie typy samochodów

106 zł - 1 031 zł

Berlin, Berlin – najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Avis to Czerwiec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 106 zł. 106 zł za dzień to 73% mniej niż średnia roczna (392 zł) za samochód Avis z wypożyczalni Małe w mieście Berlin. Podczas gdy Czerwiec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Avis w takim miejscu jak Berlin, najdroższy miesiąc to Październik. Oczywiście Październik również czasem oferuje dobre ceny na samochód Małe z wypożyczalni Avis.

Berlin, Berlin – najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Avis to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 177 zł. 177 zł za dzień to 56% mniej niż średnia roczna (400 zł) za samochód Avis z wypożyczalni Średnie w mieście Berlin. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Avis w takim miejscu jak Berlin, najdroższy miesiąc to Sierpień. Oczywiście Sierpień również czasem oferuje dobre ceny na samochód Średnie z wypożyczalni Avis.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Avis

235 zł/dzień

7 cze – 23 cze
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avis

240 zł/dzień

7 cze – 23 cze
Chevrolet Sonic Sedan
Ford Focus
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avis

309 zł/dzień

7 cze – 23 cze
Ford Focus

Berlin – wypożyczalnie samochodów Avis

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Avis w mieście Berlin, takie jak adres, numer telefonu czy opinie.
10 lokalizacji
Opis

Czystość

6,9

Komfort lotu

5,9

Ogólnie

6,9

Odbiór/zwrot

6,6

Value

6,3

Berlin – informacje dotyczące wypożyczalni samochodów Avis

Usprawnione metody utrzymywania czystości jak dezynfekcja wnętrz i elementów zewnętrznych samochodów w ofercie Avis to tylko niektóre z kroków podjętych w trakcie pandemii COVID-19. Aby zapewnić klientom i pracownikom w mieście Berlin bezpieczeństwo, firma Avis wprowadziła również dodatkowe zasady, jak np:
• Zapewnienie jednorazowych rękawiczek i środka do dezynfekcji rąk
• Elektroniczne umowy najmu (dostępne w większości lokalizacji)
• Ograniczenie liczby pasażerów w autobusach wahadłowych
• Rozszerzone szkolenie pracowników

Osoby, które wynajem samochodu z Avis w mieście Berlin planują na Czerwiec, powinny spodziewać się cen na poziomie 405 zł za dzień. Najniższe ceny wynajmu samochodu z Avis w mieście Berlin znalezione przez naszych użytkowników to ok. 107 zł za dzień. Jeżeli potrzebujesz samochodu na więcej niż kilka dni, warto rozpatrzyć oferty Avis wypożyczenia auta na tydzień w mieście Berlin, co może kosztować ok. 2 836 zł, jeżeli pod uwagę bierzesz Czerwiec. Należy pamiętać, że ceny są oparte na stawkach z zeszłego roku i mogą się różnić w zależności od terminu dokonania rezerwacji czy typu wynajmowanego samochodu.

Tak. 1 wypożyczalnia Avis na lotnisku Lotnisko Berlin Brandenburg można znaleźć pod adresem: Flughafen Brandenburg Term 1 2.

Avis oferuje opcję bezpłatnego anulowania samochodów na wynajem w mieście Berlin (jednak mogą zostać naliczone opłaty za anulowanie w ostatniej chwili). Aby dowiedzieć się więcej o zasadach anulowania Avis, zadzwoń do jednej z wypożyczalni firmy. Kliknij tutaj, a następnie wybierz sekcję lokalizacji, aby wyświetlić listę numerów telefonu wypożyczalni Avis.

Z naszych danych wynika, że samochody typu Ekonomiczna są najbardziej popularne wśród użytkowników, których interesuje wynajem aut na Czerwiecz Avis podczas wycieczki do miasta Berlin. Biorąc pod uwagę ceny za wynajem samochodów z Avis na Czerwiec, należy spodziewać się średnich cen za wypożyczenie samochodów typu Ekonomiczna na poziomie 350 zł/dzień. Naszym użytkownikom udało się jednak znaleźć ceny już od 107 zł/dzień (zeszły Czerwiec), co oznacza, że w tym roku z momondo również można znaleźć świetne oferty.

Najtańszy typ samochodu na wynajem z Avis w mieście Berlin to Ekonomiczna, w średniej cenie 350 zł za dzień. W zeszłym roku 38% naszych użytkowników, którzy wynajęli samochód z Avis, wybrało Ekonomiczna, aby zaoszczędzić. Cena samochodu klasy Ekonomiczna jest nawet 42% niższa niż uśredniony koszt najdroższych samochodów w ofercie Avis w mieście Berlin.

Avis oferuje obecnie w mieście Berlin kilka (10) wypożyczalni samochodów. Najbardziej popularna wypożyczalnia aut Avis w mieście Berlin znajduje się pod adresem Flughafen Brandenburg Term 1 2. W ciągu ostatnich 12 miesięcy 36% naszych użytkowników, którzy wyszukiwali opcji na wynajem auta z Avis w mieście Berlin, zdecydowało się na wypożyczenie właśnie w tej lokalizacji – Flughafen Brandenburg Term 1 2.


Niemcy – wynajem samochodów z Avis w różnych miastach