Wynajem samochodów Salala, Muhafazat Zufar

Salala, Muhafazat Zufar – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Salala, Oman
31 Maj — 7 cze
Zwrot w miejscu odbioru
Salala, Oman
wt 31.5
Południe
wt 7.6
Południe
Wiek kierowcy:

Salala, Muhafazat Zufar oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Salala – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

106 zł - 228 zł

Wszystkie typy samochodów

122 zł - 527 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Salala, Omanu wynosi 106 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 1%, zaczynającymi się już od 106 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 58% tańszy niższe od średnich cen w mieście Salala. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Salala zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Salala, Omanu wynosi 171 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 214 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 32% tańszy niższe od średnich cen w mieście Salala. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Salala zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Salala, Omanu wynosi 215 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 233 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 14% tańszy niższe od średnich cen w mieście Salala. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Salala zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Salala, Omanu wynosi 252 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 8%, zaczynającymi się już od 233 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 1% droższe niższe od średnich cen w mieście Salala. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Salala zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Salala – wypożyczalnie samochodów

Salala, Muhafazat Zufar - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

4,0

Komfort lotu

5,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/zwrot

6,0

Value

3,0
2 lokalizacji
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja

Salala – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Salala – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Salala

Salala - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Salala – najtańszy wynajem oferuje Dollar, ze średnią ceną za dzień 182 zł i z odbiorem w 2 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta Dollar znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 108 zł.

W mieście Salala, Oman najwięcej wypożyczalni ma Dollar. W 2 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 182 zł za dzień.

Maj to miesiąc, w którym temperatura w mieście Salala wynosi średnio 28 °C a przewidywane opady 1 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 28 °C i opady w granicach 1 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Salala.


Omanu – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Omanu – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Salala


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.