Wypożyczalnie samochodów Wilno, Litwa

Wilno, Litwa tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wilno, Litwa
29 kwi — 6 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Wilno, Litwa
czw 29.4
Południe
czw 6.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Wilno

Wilno, Litwa - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 8.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: OK – 5.6

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: OK – 4.4

Ocena bazuje na 8 opiniach

Ocena: Przeciętny – 3.2

Ocena bazuje na 1 opinii


Wilno, Litwa — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Wilno

Wynajem samochodów Wilno

W tym miesiącu 50 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Wilno.

Wilno – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wilno – Enterprise, National i Avis są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Wilno?

Wilno – najtańszy wynajem aut oferuje GREEN MOTION , jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 6 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 18 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 86 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Wilno, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Enterprise, National czy Avis, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Ile wypożyczalni ma GREEN MOTION na terenie miasta Wilno?

GREEN MOTION to popularna wypożyczalnia w mieście Wilno, Litwa, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Wilno, Litwa oferuje 6 punktów wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 86 zł dziennie.

Wilno, Litwa – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Wilno to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 130 km/h.

Wilno, Litwa - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Podróżujący do miasta Wilno w takim miesiącu jak kwiecień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 5°C i opadów rzędu 46 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Wilno – kwiecień to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Wilno. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Wilno i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Volkswagen Polo, Volkswagen Golf i Fiat 500.

Czy pogoda w mieście Wilno jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Okręg wileński?

Okręg wileński to region w którym średnie temperatury (kwiecień) wahają się w granicach 5°C, a opady 46 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Wilno.


Samochody w innych miastach - Litwa

Litwa – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Kowno, Połąga czy Kłajpeda

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Wilno

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Wilno

Zacznij planować swoją podróż do: Wilno