Tani wynajem aut Wilno, Litwa

Wilno, Litwa – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wilno, Litwa
3 sie — 10 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Wilno, Litwa
wt 3.8
Południe
wt 10.8
Południe
Wiek kierowcy:

Wilno, Litwa oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

32 zł - 316 zł

Wszystkie typy samochodów

32 zł - 233 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Wilno, Litwa wynosi 95 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 67%, zaczynającymi się już od 32 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 13% droższe niższe od średnich cen w mieście Wilno. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wilno zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Wilno

Wilno, Litwa - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

6,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort

6,0

Ogólnie

5,3

Odbiór/Zwrot

5,3

Jakość a cena

4,0
6 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
6 lokalizacji
6 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji

Wilno, Litwa — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Wilno

Wynajem samochodów Wilno

W tym miesiącu 50 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Wilno.

Wilno – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wilno – Alamo, Hertz i Dollar są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Wilno?

Wilno – najtańszy wynajem aut oferuje GREEN MOTION , jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 6 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 19 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 89 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Wilno, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Alamo, Hertz czy Dollar, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Wilno – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Większość wybierających się do miasta Wilno stawia na wynajem samochodu klasy standard – sierpień, ze średnimi temperaturami w wysokości 12 °C i średnimi opadami w okolicach 65 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 37 zł dziennie w mieście Wilno.

Ile wypożyczalni ma GREEN MOTION na terenie miasta Wilno?

GREEN MOTION to popularna wypożyczalnia w mieście Wilno, Litwa, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Wilno, Litwa oferuje 6 punktów wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 89 zł dziennie.

Wilno, Litwa – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Wilno to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 130 km/h.

Wilno, Litwa - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Podróżujący do miasta Wilno w takim miesiącu jak lipiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 17 °C i opadów rzędu 79 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Wilno – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Wilno jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Okręg wileński?

Okręg wileński to region w którym średnie temperatury (lipiec) wahają się w granicach 17 °C, a opady 79 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Wilno.


Samochody w innych miastach - Litwa

Litwa – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Kowno, Połąga czy Kłajpeda

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Wilno

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Wilno

Zacznij planować swoją podróż do: Wilno