Tani wynajem aut Wilno, Litwa

Wilno, Litwa – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wilno, Litwa
27 paź — 3 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Wilno, Litwa
śr 27.10
Południe
śr 3.11
Południe
Wiek kierowcy:

Wilno, Litwa oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

32 zł - 320 zł

Wszystkie typy samochodów

32 zł - 235 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Wilno, Litwa wynosi 96 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 68%, zaczynającymi się już od 32 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 15% droższe niższe od średnich cen w mieście Wilno. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wilno zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Wilno

Wilno, Litwa - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

6,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

4,7

Komfort

4,3

Ogólnie

3,9

Odbiór/Zwrot

3,9

Jakość a cena

3,1
6 lokalizacji
Opis

Czystość

4,9

Komfort

1,9

Ogólnie

1,9

Odbiór/Zwrot

1,9

Jakość a cena

1,9
6 lokalizacji
6 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji

Wilno, Litwa — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Wilno

Wynajem samochodów Wilno

W tym miesiącu 9 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Wilno.

Wilno – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wilno – Alamo, Hertz i Dollar są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Wilno?

Wilno – najtańszy wynajem aut oferuje GREEN MOTION , jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 6 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 19 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 90 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Wilno, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Alamo, Hertz czy Dollar, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Ile wypożyczalni ma GREEN MOTION na terenie miasta Wilno?

GREEN MOTION to popularna wypożyczalnia w mieście Wilno, Litwa, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Wilno, Litwa oferuje 6 punktów wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 90 zł dziennie.

Wilno, Litwa – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Wilno to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 130 km/h.

Wilno, Litwa - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Podróżujący do miasta Wilno w takim miesiącu jak Październik mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 6 °C i opadów rzędu 52 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Wilno – Październik to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Wilno. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Wilno i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładem takiego samochodu jest Fiat 500.

Czy pogoda w mieście Wilno jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Okręg wileński?

Okręg wileński to region w którym średnie temperatury (Październik) wahają się w granicach 6 °C, a opady 52 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Wilno.


Samochody w innych miastach - Litwa

Litwa – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Kowno, Połąga czy Kłajpeda

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Wilno

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Wilno

Zacznij planować swoją podróż do: Wilno