Tani wynajem aut Kowno, Litwa

Kowno, Litwa – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Kowno, Litwa
1 sie — 8 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Kowno, Litwa
ndz 1.8
Południe
ndz 8.8
Południe
Wiek kierowcy:

Kowno, Litwa oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

40 zł - 146 zł

Wszystkie typy samochodów

43 zł - 245 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Kowno, Litwa wynosi 49 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 19%, zaczynającymi się już od 40 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 45% tańszy niższe od średnich cen w mieście Kowno. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kowno zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Kowno

Kowno, Litwa - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

2,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

2,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
4 lokalizacji
3 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Kowno, Litwa — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Wilno

Wynajem samochodów Kowno

Od miesiąca lipiec do dziś 41 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Kowno.

Kowno – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Kowno – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Hertz i Dollar to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Kowno?

Kowno – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje GREEN MOTION . Wypożyczalnia dysponuje 2 punktami wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 50 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 86 zł za dzień.

Kowno – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 12 °C oraz opadami w okolicach 60 mm, sierpień to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Kowno. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 162 zł dziennie w mieście Kowno.

Kowno, Litwa – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Kowno to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 130 km/h.

Kowno, Litwa - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli interesuje Cię Kowno, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu lipiec wynosi tam 17 °C, a opady 80 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Kowno – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Kowno jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Okręg kowieński?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 17 °C i opady w granicach 80 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Kowno.


Samochody w innych miastach - Litwa

Litwa – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Wilno, Połąga czy Kłajpeda

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Kowno

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Kowno

Zacznij planować swoją podróż do: Kowno