Tanie loty na trasie Kraków – Honolulu od 2 807 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 25.1
wt 1.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Honolulu-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Honolulu
Znaleziono najlepszą cenę11 321 złNajlepsza cena za lot Kraków – Honolulu znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 11 321 zł
Najkrótszy czas lotu22h 48minNajszybszy lot Kraków-Honolulu zajmuje 22h 48min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Honolulu. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Honolulu.
Honolulu — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Honolulu: Honolulu (HNL)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Honolulu?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Honolulu są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Honolulu to Listopad. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Honolulu są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Kraków – Honolulu są najtańsze?

po południu

Loty Kraków - Honolulu są około 25% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Honolulu?

Air Canada

Air Canada, Delta i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Honolulu.

Która trasa podróży Kraków – Honolulu jest najtańsza?

Kraków Balice - Honolulu

Wybierz trasę Kraków Balice - Honolulu, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Honolulu.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Honolulu?

59 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Honolulu to 59 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Honolulu

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Honolulu, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 kwi
KRK02:05Kraków Balice
48h 25min
2 przesiadki
HNL02:30Honolulu
24 kwi
HNL17:55Honolulu
37h 25min
2 przesiadki
KRK07:20Kraków Balice
2 807 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 lut
KRK01:20Kraków Balice
22h 48min
2 przesiadki
HNL00:08Honolulu
5 mar
HNL18:50Honolulu
25h 55min
2 przesiadki
KRK20:45Kraków Balice
2 835 zł
Znajdź podobne
KLM
15 lut
KRK01:00Kraków Balice
23h 22min
2 przesiadki
HNL00:22Honolulu
29 mar
HNL18:00Honolulu
25h 15min
2 przesiadki
KRK19:15Kraków Balice
3 031 zł
Znajdź podobne
American Airlines
18 lut
KRK06:35Kraków Balice
37h 22min
3 przesiadki
HNL19:57Honolulu
5 mar
HNL18:44Honolulu
55h 11min
3 przesiadki
KRK01:55Kraków Balice
5 044 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 kwi
KRK02:05Kraków Balice
48h 25min
2 przesiadki
HNL02:30Honolulu
24 kwi
HNL17:55Honolulu
37h 25min
2 przesiadki
KRK07:20Kraków Balice
2 839 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
17 lut
KRK01:20Kraków Balice
25h 40min
2 przesiadki
HNL03:00Honolulu
24 lut
HNL09:25Honolulu
21h 50min
2 przesiadki
KRK07:15Kraków Balice
2 875 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Honolulu

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Honolulu z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 2 781 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Delta
CenaOd 2 937 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
Lufthansa
CenaOd 3 055 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Air Canada
CenaOd 3 193 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7

Loty KLM: Kraków – Honolulu

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Kraków – Honolulu
KLM
15 lut
KRK01:00Kraków Balice
23h 22min
2 przesiadki
HNL00:22Honolulu
29 mar
HNL18:00Honolulu
25h 15min
2 przesiadki
KRK19:15Kraków Balice
3 031 zł
Znajdź podobne
KLM
15 lut
KRK01:00Kraków Balice
23h 22min
2 przesiadki
HNL00:22Honolulu
24 mar
HNL12:10Honolulu
37h 00min
2 przesiadki
KRK01:10Kraków Balice
3 303 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Kraków – Honolulu

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Honolulu
Lufthansa
18 lut
KRK01:20Kraków Balice
22h 48min
2 przesiadki
HNL00:08Honolulu
5 mar
HNL18:50Honolulu
25h 55min
2 przesiadki
KRK20:45Kraków Balice
2 835 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
17 lut
KRK01:20Kraków Balice
25h 40min
2 przesiadki
HNL03:00Honolulu
24 lut
HNL09:25Honolulu
21h 50min
2 przesiadki
KRK07:15Kraków Balice
2 875 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 lut
KRK01:20Kraków Balice
22h 48min
2 przesiadki
HNL00:08Honolulu
26 mar
HNL17:55Honolulu
30h 00min
2 przesiadki
KRK23:55Kraków Balice
3 602 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Honolulu oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Honolulu, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, KLM i Air Canada. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Honolulu – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kraków Balice – Honolulu zajmuje ok. 12067,8 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 22h 48min.


Alternatywne trasy Kraków-Honolulu

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Honolulu
Najkrótszy czas lotu22h 08min
Najniższa cena2 720 zł
Loty Warszawa - Kahului
Najkrótszy czas lotu23h 07min
Najniższa cena2 839 zł
Loty Poznań - Honolulu
Najkrótszy czas lotu22h 48min
Najniższa cena2 811 zł
Loty Gdańsk - Honolulu
Najkrótszy czas lotu22h 08min
Najniższa cena2 855 zł
Loty Warszawa - Lihue
Najkrótszy czas lotu24h 50min
Najniższa cena2 891 zł
Loty Wrocław - Honolulu
Najkrótszy czas lotu26h 01min
Najniższa cena2 851 zł
Loty Warszawa - Kailua-Kona
Najkrótszy czas lotu21h 39min
Najniższa cena2 831 zł
Loty Katowice - Honolulu
Najkrótszy czas lotu24h 52min
Najniższa cena2 871 zł
Loty Kraków - Kailua-Kona
Najkrótszy czas lotu42h 46min
Najniższa cena3 686 zł
Loty Bydgoszcz - Honolulu
Najkrótszy czas lotu56h 45min
Najniższa cena4 888 zł
Loty Kraków - Hilo
Najkrótszy czas lotu41h 10min
Najniższa cena6 877 zł
Loty Katowice - Kailua-Kona
Najkrótszy czas lotu41h 11min
Najniższa cena4 672 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Honolulu

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Honolulu