Loty Europa Włochy Sycylia Katania Wrocław - Katania

Tanie loty Wrocław - Katania

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Wrocław - Katania

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Katania, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
24 lis
WRO
07:55
Lotnisko Wrocław-Strachowice
5h 10min
1 przesiadka
13:05
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Lufthansa
27 lis
CTA
14:20
Lotnisko Katania Fontanarossa
5h 05min
1 przesiadka
19:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
699 PLN
Lufthansa
Lufthansa
13 lis
WRO
06:50
Lotnisko Wrocław-Strachowice
8h 30min
1 przesiadka
15:20
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Lufthansa
20 lis
CTA
16:05
Lotnisko Katania Fontanarossa
19h 10min
2 przesiad.
11:15
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
741 PLN
KLM
KLM
26 lis
WRO
15:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
22h 05min
2 przesiad.
13:15
+1
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
KLM
02 gru
CTA
15:45
Lotnisko Katania Fontanarossa
22h 55min
2 przesiad.
14:40
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 029 PLN
Lufthansa
Lufthansa
07 kwi
WRO
08:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
5h 00min
1 przesiadka
13:00
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Lufthansa
12 kwi
CTA
13:15
Lotnisko Katania Fontanarossa
5h 00min
1 przesiadka
18:15
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 487 PLN
Lufthansa
Lufthansa
24 lis
WRO
07:55
Lotnisko Wrocław-Strachowice
5h 10min
1 przesiadka
13:05
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Lufthansa
27 lis
CTA
14:20
Lotnisko Katania Fontanarossa
5h 05min
1 przesiadka
19:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
699 PLN
SWISS
SWISS
25 paź
WRO
21:45
Lotnisko Wrocław-Strachowice
12h 15min
1 przesiadka
10:00
+1
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
SWISS
30 paź
CTA
14:20
Lotnisko Katania Fontanarossa
5h 05min
1 przesiadka
19:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2 519 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław-Katania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
luty
Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Katania to luty. Najdroższa pora to sierpień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
niedziela
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Katania?
rano
Loty Wrocław - Katania są około 40% droższe w południe niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Katania najtaniej?
LOT
LOT, Eurowings i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Katania.
Które połączenie jest najtańsze?
Wrocław-Strachowice - Katania Fontanarossa
Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Katania Fontanarossa, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Katania.
WRO
Wrocław-Strachowice
CTA
Katania Fontanarossa
Kiedy najtaniej polecę do miasta Katania?
55 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Wrocław - Katania to 55 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Katania-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Katania
Najkrótszy czas lotu 5 godz. 0 min Najszybszy lot Wrocław-Katania zajmuje 5 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Katania. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Wrocław-Strachowice - Katania Fontanarossa.
Lotniska - Katania 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Katania: Katania Fontanarossa (CTA)

Alternatywne trasy Wrocław-Katania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Wrocław - Palermo
Najkrótszy czas lotu
2h 25min
Najniższa cena
140 PLN
Kraków - Palermo
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
155 PLN
Kraków - Katania
Najkrótszy czas lotu
2h 25min
Najniższa cena
213 PLN
Wrocław - Reggio di Calabria
Najkrótszy czas lotu
9h 00min
Najniższa cena
1 871 PLN
Kraków - Reggio di Calabria
Najkrótszy czas lotu
18h 20min
Najniższa cena
2 880 PLN
Zobacz więcej

Wrocław - loty do:

Katania - loty z:

*Ceny lotów do: Katania to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Sycylia Katania Wrocław - Katania