Loty Europa Włochy Sycylia Katania Gdańsk - Katania

Tanie loty Gdańsk - Katania

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Katania-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Katania
Znaleziono najlepszą cenę 1 952 zł Najlepsza cena za lot Gdańsk – Katania znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 952 zł
Najkrótszy czas lotu 7 godz. 15 min Najszybszy lot Gdańsk-Katania zajmuje 7 godz. 15 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Katania. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Gdańsk Rębiechowo - Katania Fontanarossa.
Lotniska - Katania 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Katania: Katania Fontanarossa (CTA)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk-Katania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Katania to styczeń. Najdroższa pora to marzec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Katania?
wieczorem
Loty Gdańsk - Katania są około 33% droższe w południe niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Katania najtaniej?
Ryanair
Ryanair, easyJet i SAS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Katania.
Które połączenie jest najtańsze?
Gdańsk Rębiechowo - Katania Fontanarossa
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Katania Fontanarossa, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Katania.
GDN
Gdańsk Rębiechowo
CTA
Katania Fontanarossa
Kiedy najtaniej polecę do miasta Katania?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Katania to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Katania

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Katania, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
24 mar
13:40
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
7h 15min
1 przesiadka
CTA
20:55
Lotnisko Katania Fontanarossa
Wizz Air
31 mar
00:05
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
20h 25min
1 przesiadka
GDN
20:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
492 zł
Wizz Air
Wizz Air
24 mar
13:40
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
7h 15min
1 przesiadka
CTA
20:55
Lotnisko Katania Fontanarossa
Wizz Air
31 mar
00:05
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
20h 25min
1 przesiadka
GDN
20:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
496 zł
Ryanair
Ryanair
21 kwi
14:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
19h 35min
2 przesiad.
CTA
09:55
+1
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
25 kwi
15:15
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
8h 50min
2 przesiad.
GDN
00:05
+1
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
512 zł
Lufthansa
Lufthansa
05 lip
08:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
4h 50min
1 przesiadka
CTA
13:05
Lotnisko Katania Fontanarossa
Lufthansa
18 lip
11:50
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
11h 05min
1 przesiadka
GDN
22:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 171 zł
Ryanair
Ryanair
24 mar
11:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
10h 50min
1 przesiadka
CTA
22:10
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
30 mar
10:55
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
9h 35min
1 przesiadka
GDN
20:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
536 zł
Ryanair
Ryanair
22 cze
10:05
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
13h 00min
1 przesiadka
CTA
23:05
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
29 cze
10:55
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
9h 35min
1 przesiadka
GDN
20:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
639 zł

Alternatywne trasy Gdańsk-Katania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Katania
Najkrótszy czas lotu
2h 35min
Najniższa cena
302 zł
Loty Warszawa - Palermo
Najkrótszy czas lotu
4h 05min
Najniższa cena
317 zł
Loty Warszawa - Lamezia Terme
Najkrótszy czas lotu
6h 40min
Najniższa cena
321 zł
Loty Gdańsk - Palermo
Najkrótszy czas lotu
4h 50min
Najniższa cena
409 zł
Loty Gdańsk - Katania
Najkrótszy czas lotu
7h 15min
Najniższa cena
512 zł
Loty Bydgoszcz - Palermo
Najkrótszy czas lotu
23h 30min
Najniższa cena
544 zł
Loty Warszawa - Comiso
Najkrótszy czas lotu
6h 30min
Najniższa cena
1 472 zł
Loty Gdańsk - Comiso
Najkrótszy czas lotu
9h 30min
Najniższa cena
1 635 zł
Zobacz więcej

Gdańsk - loty do:

Katania - loty z:

*Ceny lotów do: Katania to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Sycylia Katania Gdańsk - Katania