Loty Europa Szwecja Sztokholm Lublin - Sztokholm

Loty Lublin-Sztokholm

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Lublin - Sztokholm

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Sztokholm, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
LUZ
12:50
Lotnisko Lublin
5h 50min
1 przesiadka
18:40
ARN
Lotnisko Sztokholm-Arlanda
Lufthansa
ARN
10:25
Lotnisko Sztokholm-Arlanda
27h 25min
2 przesiad.
13:50
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
1 338 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
LUZ
12:50
Lotnisko Lublin
11h 25min
2 przesiad.
00:15
+1
NYO
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
Kilka linii lotniczych
NYO
08:30
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
7h 00min
2 przesiad.
15:30
LUZ
Lotnisko Lublin
2 092 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
LUZ
12:50
Lotnisko Lublin
9h 35min
2 przesiad.
22:25
BMA
Lotnisko Sztokholm-Bromma
Kilka linii lotniczych
BMA
21:10
Lotnisko Sztokholm-Bromma
16h 40min
2 przesiad.
13:50
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
2 397 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
LUZ
12:50
Lotnisko Lublin
11h 25min
2 przesiad.
00:15
+1
NYO
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
Kilka linii lotniczych
NYO
08:30
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
7h 00min
2 przesiad.
15:30
LUZ
Lotnisko Lublin
2 092 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
LUZ
12:50
Lotnisko Lublin
9h 35min
2 przesiad.
22:25
BMA
Lotnisko Sztokholm-Bromma
Kilka linii lotniczych
BMA
21:10
Lotnisko Sztokholm-Bromma
16h 40min
2 przesiad.
13:50
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
2 397 PLN
Lufthansa
Lufthansa
LUZ
12:50
Lotnisko Lublin
5h 50min
1 przesiadka
18:40
ARN
Lotnisko Sztokholm-Arlanda
Lufthansa
ARN
10:25
Lotnisko Sztokholm-Arlanda
27h 25min
2 przesiad.
13:50
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
1 338 PLN

Informacje o trasie Lublin – Sztokholm

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
5 godz. 50 min
Najszybszy lot Lublin-Sztokholm zajmuje 5 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Sztokholm. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lublin - Sztokholm-Arlanda, Lublin - Sztokholm-Skavsta i Lublin - Sztokholm-Bromma.
Lotniska - Sztokholm
4 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Sztokholm znajdują się 4 lotniska: Sztokholm-Skavsta (NYO), Sztokholm Västerås (VST), Sztokholm-Bromma (BMA), Sztokholm-Arlanda (ARN).

Alternatywne połączenia dla trasy Lublin - Sztokholm

Porównaj alternatywne loty z i do pobliskich lotnisk oraz miast, by odkryć najlepsze ceny i najbardziej dogodne godziny lotu


Porównanie cen w miastach Lublin i Sztokholm

Porównaj koszt codziennych zakupów (Lublin i Sztokholm)
Jedzenie
Niedroga restauracja
19,99 PLN
Lublin
50 PLN
Sztokholm
fast food
Danie w McDonald's
16,99 PLN
Lublin
33,18 PLN
Sztokholm
Napój
0,33 l
2,64 PLN
Lublin
8,71 PLN
Sztokholm
Kawa
Cappuccino
7,33 PLN
Lublin
14,90 PLN
Sztokholm
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,20 PLN
Lublin
14,93 PLN
Sztokholm

Lublin - loty do:

Sztokholm - loty z:

*Ceny lotów do miasta Sztokholm to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Szwecja Sztokholm Lublin - Sztokholm