Cheap flights z Rzymu do Polski from 91 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 1.2
śr. 8.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Rzym

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rzym-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 59min

Loty bezpośrednie

Codziennie
Najszybszy lot Rzym-Polska zajmuje 1h 59min.
Bezpośrednie loty Rzym-Polska każdego dnia.

Jak znaleźć najtańsze loty Rzym - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Rzym – Polska?

Ryanair. ITA Airways, Ryanair i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Rzym-Polska.

Która trasa podróży Rzym – Polska jest najtańsza?

Rzym-Fiumicino - Kraków Balice. Wybierz trasę Rzym-Fiumicino - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Rzym - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Rzym - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rzym - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
2 mar
FCO16:05Rzym-Fiumicino
13h 10min
1 przesiadka
KRK05:15Kraków Balice
5 mar
KRK13:55Kraków Balice
2h 05min
FCO16:00Rzym-Fiumicino
Ryanair
4 mar
CIA12:25Rzym-Ciampino
16h 10min
1 przesiadka
WMI04:35Warszawa Modlin
6 mar
WMI01:10Warszawa Modlin
10h 45min
1 przesiadka
CIA11:55Rzym-Ciampino
Wizz Air
22 lut
FCO01:55Rzym-Fiumicino
11h 15min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
26 lut
KRK13:55Kraków Balice
2h 05min
FCO16:00Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
15 mar
CIA13:10Rzym-Ciampino
16h 00min
1 przesiadka
WRO05:10Wrocław-Strachowice
18 mar
WRO15:40Wrocław-Strachowice
16h 10min
1 przesiadka
CIA07:50Rzym-Ciampino
KLM
13 lut
FCO12:15Rzym-Fiumicino
19h 25min
1 przesiadka
WRO07:40Wrocław-Strachowice
20 lut
WRO08:10Wrocław-Strachowice
20h 00min
1 przesiadka
FCO04:10Rzym-Fiumicino
Ryanair
6 lut
CIA05:20Rzym-Ciampino
13h 35min
1 przesiadka
WRO18:55Wrocław-Strachowice
8 lut
WRO03:25Wrocław-Strachowice
2h 00min
CIA05:25Rzym-Ciampino

Znajdź najtańsze oferty lotów Rzym - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Rzym – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
1 lut
CIA01:00Rzym-Ciampino
2h 00min
WRO03:00Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
15 mar
CIA06:45Rzym-Ciampino
13h 55min
1 przesiadka
WRO20:40Wrocław-Strachowice
Wizz Air
16 mar
FCO17:35Rzym-Fiumicino
2h 15min
KRK19:50Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Rzym – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Rzym – Polska
Ryanair
6 lut
CIA05:20Rzym-Ciampino
13h 35min
1 przesiadka
WRO18:55Wrocław-Strachowice
8 lut
WRO03:25Wrocław-Strachowice
2h 00min
CIA05:25Rzym-Ciampino
Wizz Air
3 lut
FCO16:45Rzym-Fiumicino
2h 10min
KTW18:55Katowice-Pyrzowice
6 lut
KTW14:00Katowice-Pyrzowice
2h 00min
FCO16:00Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
31 sty
FCO01:55Rzym-Fiumicino
10h 40min
1 przesiadka
WMI12:35Warszawa Modlin
6 lut
WMI07:05Warszawa Modlin
12h 20min
1 przesiadka
FCO19:25Rzym-Fiumicino
Ryanair
1 lut
CIA01:00Rzym-Ciampino
2h 00min
WRO03:00Wrocław-Strachowice
4 lut
WRO13:50Wrocław-Strachowice
15h 30min
1 przesiadka
CIA05:20Rzym-Ciampino
Ryanair
2 lut
CIA05:15Rzym-Ciampino
7h 05min
1 przesiadka
WMI12:20Warszawa Modlin
6 lut
WMI01:10Warszawa Modlin
7h 20min
1 przesiadka
CIA08:30Rzym-Ciampino
Kilka linii lotniczych
31 sty
FCO01:55Rzym-Fiumicino
10h 40min
1 przesiadka
WMI12:35Warszawa Modlin
6 lut
WMI07:05Warszawa Modlin
12h 20min
1 przesiadka
FCO19:25Rzym-Fiumicino

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Rzym – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Rzym – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 175 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Oddzielne miejsca z synem 12 letnim!!!

Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 274 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,4

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Super miła zaloga-w końcu po polsku mówią do nas.Super pilot opowiada ciekawie,bezpieczny lot I super delikatne ladowanie.Boję się latać a z Wami to przyjemność. Dziękuję!

Szukaj lotów Wizz Air
ITA AirwaysCenaOd 469 złBezpłatne odwołanieOcena
6,6
Szukaj lotów ITA Airways

Loty Wizz Air: Rzym – Polska

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Rzym – Polska
Wizz Air
3 lut
FCO16:45Rzym-Fiumicino
2h 10min
KTW18:55Katowice-Pyrzowice
6 lut
KTW14:00Katowice-Pyrzowice
2h 00min
FCO16:00Rzym-Fiumicino
Wizz Air
22 lut
FCO01:55Rzym-Fiumicino
11h 15min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
26 lut
KRK13:55Kraków Balice
2h 05min
FCO16:00Rzym-Fiumicino
Wizz Air
22 mar
FCO17:35Rzym-Fiumicino
2h 15min
KRK19:50Kraków Balice
29 mar
KRK13:30Kraków Balice
2h 05min
FCO15:35Rzym-Fiumicino

Loty Lufthansa: Rzym – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Rzym – Polska
Lufthansa
22 lut
FCO06:00Rzym-Fiumicino
12h 25min
1 przesiadka
WRO18:25Wrocław-Strachowice
27 lut
WRO05:50Wrocław-Strachowice
11h 35min
1 przesiadka
FCO17:25Rzym-Fiumicino
Lufthansa
22 lut
FCO11:10Rzym-Fiumicino
18h 05min
2 przesiadki
WRO05:15Wrocław-Strachowice
27 lut
WRO05:50Wrocław-Strachowice
7h 05min
1 przesiadka
FCO12:55Rzym-Fiumicino
Lufthansa
24 mar
FCO09:05Rzym-Fiumicino
4h 05min
1 przesiadka
WRO13:10Wrocław-Strachowice
26 mar
WRO06:55Wrocław-Strachowice
12h 35min
1 przesiadka
FCO19:30Rzym-Fiumicino

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Rzym – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Rzym – Polska, takie jak Ryanair, Wizz Air i ITA Airways, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Rzym-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rzym - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena298 zł
Loty Rzym - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 59min
Najniższa cena350 zł
Loty Rzym - Wrocław
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena303 zł
Loty Rzym - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena324 zł
Loty Rzym - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena307 zł
Loty Rzym - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena333 zł

Loty podobne do tych na trasie Rzym – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Rzym – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Rzym – Polska. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Wszystkie wyszukiwania lotów Rzym – Polska na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Rzym – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Rzym – Polska można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.