Tanie loty Warszawa Lotnisko Chopina - Lublana

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Lublana-Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa Lotnisko Chopina-Lublana
Znaleziono najlepszą cenę2 247 złNajlepsza cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 2 247 zł
Najkrótszy czas lotu1h 40minNajszybszy lot Warszawa Lotnisko Chopina-Lublana zajmuje 1h 40min.
Loty bezpośredniepon, wt, śr, pt i sobBezpośrednie loty Warszawa Lotnisko Chopina-Lublana – poniedziałek, wtorek, środa, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.
Lublana — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Lublana: Lublana Joze Pucnik (LJU)

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa Lotnisko Chopina - Lublana?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Warszawa Lotnisko Chopina - Lublana to Sierpień. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana są najtańsze?

rano

Loty Warszawa Lotnisko Chopina - Lublana są około 46% droższe po południu niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana?

LOT

Adria Airways, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa Lotnisko Chopina-Lublana.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana?

59 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa Lotnisko Chopina - Lublana to 59 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa Lotnisko Chopina - Lublana

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa Lotnisko Chopina - Lublana, zmieniając zakładki
LOT
31 sty
WAW09:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
LJU11:35Lublana Joze Pucnik
9 mar
LJU08:15Lublana Joze Pucnik
1h 45min
WAW10:00Warszawa Lotnisko Chopina
SWISS
31 sty
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
4h 30min
1 przesiadka
LJU08:55Lublana Joze Pucnik
9 mar
LJU09:50Lublana Joze Pucnik
4h 20min
1 przesiadka
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
15 lis
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
13h 10min
1 przesiadka
LJU14:10Lublana Joze Pucnik
19 lis
LJU15:55Lublana Joze Pucnik
14h 50min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
31 sty
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
8h 30min
2 przesiadki
LJU16:45Lublana Joze Pucnik
9 mar
LJU05:50Lublana Joze Pucnik
6h 20min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Air France
19 lis
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 20min
1 przesiadka
LJU06:20Lublana Joze Pucnik
23 lis
LJU02:10Lublana Joze Pucnik
9h 15min
1 przesiadka
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
20 lis
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
LJU07:35Lublana Joze Pucnik
27 lis
LJU08:15Lublana Joze Pucnik
1h 45min
WAW10:00Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Lublana w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France, LOT i Lufthansa.
Air France
7 gru
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 20min
1 przesiadka
LJU06:20Lublana Joze Pucnik
SWISS
17 lis
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
4h 35min
1 przesiadka
LJU09:00Lublana Joze Pucnik
Lufthansa
19 lis
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
24h 50min
1 przesiadka
LJU05:10Lublana Joze Pucnik

Znajdź oferty lotu last-minute Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana
SWISS
2 lis
WAW10:40Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
1 przesiadka
LJU10:00Lublana Joze Pucnik
7 lis
LJU04:30Lublana Joze Pucnik
4h 30min
1 przesiadka
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
Air France
1 lis
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
15h 25min
1 przesiadka
LJU18:00Lublana Joze Pucnik
4 lis
LJU08:10Lublana Joze Pucnik
10h 00min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 019 zł
Znajdź podobne
KLM
2 lis
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
42h 35min
2 przesiadki
LJU07:20Lublana Joze Pucnik
7 lis
LJU04:45Lublana Joze Pucnik
26h 15min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 244 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
24h 50min
1 przesiadka
LJU06:10Lublana Joze Pucnik
5 lis
LJU11:10Lublana Joze Pucnik
4h 00min
1 przesiadka
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 307 zł
Znajdź podobne
LOT
2 lis
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
LJU12:35Lublana Joze Pucnik
6 lis
LJU09:15Lublana Joze Pucnik
1h 45min
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 418 zł
Znajdź podobne
SWISS
2 lis
WAW10:40Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
1 przesiadka
LJU10:00Lublana Joze Pucnik
5 lis
LJU11:10Lublana Joze Pucnik
22h 50min
1 przesiadka
WAW10:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 098 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 500 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Lufthansa
CenaOd 556 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Adria Airways
CenaOd 1 448 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
5,2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana Joze Pucnik oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana Joze Pucnik, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Adria Airways i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana Joze Pucnik – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana Joze Pucnik – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 824,7 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 1h 45min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Podobne loty: Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Warszawa Lotnisko Chopina – Lublana