Tanie loty na trasie Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków od 24 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 25.1
wt 1.2

Informacje o trasie Kraków-Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę192 złNajlepsza oferta na podróż Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 192 zł. Najlepsza cena lotu Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 24 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 50minNajszybszy lot Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino-Kraków zajmuje 1h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino - Kraków to Listopad. Najdroższa pora to Październik.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino-Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków?

36 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino - Kraków to 36 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
4 lut
CIA14:55Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK17:00Kraków Balice
7 lut
KRK05:25Kraków Balice
1h 55min
CIA07:20Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
4 lut
CIA14:55Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK17:00Kraków Balice
6 lut
KRK09:20Kraków Balice
1h 55min
CIA11:15Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
25 lut
CIA14:55Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK17:00Kraków Balice
28 lut
KRK05:25Kraków Balice
1h 55min
CIA07:20Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
2 lut
CIA01:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK03:35Kraków Balice
4 lut
KRK12:35Kraków Balice
1h 55min
CIA14:30Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
4 lut
CIA14:55Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK17:00Kraków Balice
5 lut
KRK14:00Kraków Balice
1h 55min
CIA15:55Rzym Rzym-Ciampino
Kilka linii lotniczych
14 lut
CIA01:30Rzym Rzym-Ciampino
33h 40min
2 przesiadki
KRK11:10Kraków Balice
27 lut
KRK06:15Kraków Balice
27h 35min
1 przesiadka
CIA09:50Rzym Rzym-Ciampino

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
26 sty
CIA01:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK03:35Kraków Balice
Ryanair
26 sty
CIA01:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK03:35Kraków Balice
Ryanair
31 sty
CIA02:55Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK05:00Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków
Ryanair
26 sty
CIA01:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK03:35Kraków Balice
27 sty
KRK11:00Kraków Balice
1h 55min
CIA12:55Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
27 sty
CIA08:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK10:35Kraków Balice
29 sty
KRK14:00Kraków Balice
1h 55min
CIA15:55Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
27 sty
CIA08:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK10:35Kraków Balice
29 sty
KRK14:00Kraków Balice
1h 55min
CIA15:55Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
25 sty
CIA14:50Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK16:55Kraków Balice
26 sty
KRK04:00Kraków Balice
1h 55min
CIA05:55Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
25 sty
CIA14:50Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK16:55Kraków Balice
26 sty
KRK04:00Kraków Balice
1h 55min
CIA05:55Rzym Rzym-Ciampino
Kilka linii lotniczych
26 sty
CIA01:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK03:35Kraków Balice
27 sty
KRK07:15Kraków Balice
26h 15min
2 przesiadki
CIA09:30Rzym Rzym-Ciampino

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 245 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8

Loty Ryanair: Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków
Ryanair
26 sty
CIA01:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK03:35Kraków Balice
27 sty
KRK11:00Kraków Balice
1h 55min
CIA12:55Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
27 sty
CIA08:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK10:35Kraków Balice
29 sty
KRK14:00Kraków Balice
1h 55min
CIA15:55Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
27 sty
CIA08:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK10:35Kraków Balice
29 sty
KRK14:00Kraków Balice
1h 55min
CIA15:55Rzym Rzym-Ciampino

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Rzym Rzym-Ciampino – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Rzym Rzym-Ciampino – Kraków Balice, takie jak Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Rzym Rzym-Ciampino – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Rzym Rzym-Ciampino są od siebie oddalone o 1078,1 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 2h 05min.


Alternatywne trasy Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rzym - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena68 zł
Loty Rzym - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena48 zł
Loty Rzym - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena148 zł
Loty Rzym - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena252 zł
Loty Rzym - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena192 zł
Loty Rzym - Poznań
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena292 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino – Kraków