Tanie loty na trasie Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany od 64 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Lotnisko Kijów-Żulany-Lotnisko Warszawa Modlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Warszawa Modlin-Lotnisko Kijów-Żulany
Znaleziono najlepszą cenę222 złNajlepsza oferta na podróż Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 222 zł. Najlepsza cena lotu Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 95 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 30minNajszybszy lot Lotnisko Warszawa Modlin-Lotnisko Kijów-Żulany zajmuje 1h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Warszawa Modlin-Lotnisko Kijów-Żulany. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Kijów-Żulany.

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Kijów-Żulany?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Kijów-Żulany to Wrzesień. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany są najtańsze?

rano

Loty Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Kijów-Żulany są około 28% droższe wieczorem niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lotnisko Warszawa Modlin-Lotnisko Kijów-Żulany.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Kijów-Żulany

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Kijów-Żulany, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
28 sty
WMI06:20Warszawa Modlin
21h 40min
2 przesiadki
IEV04:00Kijów-Żulany
31 sty
IEV18:25Kijów-Żulany
24h 10min
2 przesiadki
WMI18:35Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
13 lut
WMI14:35Warszawa Modlin
24h 55min
1 przesiadka
IEV15:30Kijów-Żulany
20 lut
IEV14:20Kijów-Żulany
20h 05min
2 przesiadki
WMI10:25Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
14 mar
WMI07:30Warszawa Modlin
5h 55min
1 przesiadka
IEV13:25Kijów-Żulany
16 mar
IEV06:00Kijów-Żulany
6h 10min
1 przesiadka
WMI12:10Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
12 mar
WMI01:50Warszawa Modlin
11h 35min
2 przesiadki
IEV13:25Kijów-Żulany
14 mar
IEV06:00Kijów-Żulany
5h 05min
1 przesiadka
WMI11:05Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
11 mar
WMI15:10Warszawa Modlin
19h 00min
2 przesiadki
IEV10:10Kijów-Żulany
14 mar
IEV06:00Kijów-Żulany
5h 05min
1 przesiadka
WMI11:05Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
14 lut
WMI06:30Warszawa Modlin
5h 55min
1 przesiadka
IEV12:25Kijów-Żulany
21 lut
IEV05:00Kijów-Żulany
5h 05min
1 przesiadka
WMI10:05Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Kijów-Żulany w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
20 lut
WMI01:40Warszawa Modlin
33h 25min
2 przesiadki
IEV11:05Kijów-Żulany
Kilka linii lotniczych
17 lut
WMI09:00Warszawa Modlin
19h 50min
1 przesiadka
IEV04:50Kijów-Żulany
Kilka linii lotniczych
28 sty
WMI10:05Warszawa Modlin
17h 55min
1 przesiadka
IEV04:00Kijów-Żulany

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany
Kilka linii lotniczych
25 sty
WMI02:45Warszawa Modlin
31h 00min
2 przesiadki
IEV09:45Kijów-Żulany
30 sty
IEV14:05Kijów-Żulany
18h 35min
2 przesiadki
WMI08:40Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 129 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa Modlin – Kijów-Żulany oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa Modlin – Kijów-Żulany, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Warszawa Modlin – Kijów-Żulany – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Warszawa Modlin – Kijów-Żulany zajmuje ok. 714,4 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 5h 55min.


Alternatywne trasy Lotnisko Warszawa Modlin-Lotnisko Kijów-Żulany

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena60 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Warszawa Modlin – Lotnisko Kijów-Żulany