Tanie loty na trasie Berlin – Reykjavik od 330 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Informacje o trasie Reykjavik-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Reykjavik

Znaleziono najlepszą cenę

330 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Reykjavik — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Berlin - Reykjavik w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 330 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Reykjavik w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 3 485 zł.
Najszybszy lot Berlin-Reykjavik zajmuje 3h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Reykjavik. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl.
Są 2 lotniska w pobliżu Reykjavik: Reykjavík (RKV), Reykjavik Keflavik Intl (KEF)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Reykjavik?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Reykjavik?

WOW air

Icelandair, PLAY i WOW air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Reykjavik.

Która trasa podróży Berlin – Reykjavik jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Reykjavik Keflavik Intl

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Reykjavik Keflavik Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Reykjavik.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Reykjavik

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Reykjavik, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
14 wrz
BER13:55Berlin Brandenburg
28h 20min
1 przesiadka
KEF18:15Reykjavik Keflavik Intl
20 wrz
KEF17:55Reykjavik Keflavik Intl
14h 00min
2 przesiadki
BER07:55Berlin Brandenburg
easyJet
18 lis
BER15:10Berlin Brandenburg
23h 15min
1 przesiadka
KEF14:25Reykjavik Keflavik Intl
20 lis
KEF06:20Reykjavik Keflavik Intl
23h 05min
1 przesiadka
BER05:25Berlin Brandenburg
airBaltic
6 paź
BER15:25Berlin Brandenburg
20h 55min
1 przesiadka
KEF12:20Reykjavik Keflavik Intl
10 paź
KEF11:05Reykjavik Keflavik Intl
15h 15min
1 przesiadka
BER02:20Berlin Brandenburg
PLAY
14 wrz
BER08:10Berlin Brandenburg
3h 50min
KEF12:00Reykjavik Keflavik Intl
21 wrz
KEF01:45Reykjavik Keflavik Intl
3h 40min
BER05:25Berlin Brandenburg
1 026 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 wrz
BER06:10Berlin Brandenburg
36h 25min
2 przesiadki
KEF18:35Reykjavik Keflavik Intl
20 wrz
KEF17:55Reykjavik Keflavik Intl
14h 00min
2 przesiadki
BER07:55Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
14 wrz
BER13:55Berlin Brandenburg
28h 20min
1 przesiadka
KEF18:15Reykjavik Keflavik Intl
20 wrz
KEF16:55Reykjavik Keflavik Intl
18h 35min
1 przesiadka
BER11:30Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Reykjavik w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Reykjavik w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Icelandair i easyJet.
easyJet
8 gru
BER07:00Berlin Brandenburg
23h 40min
1 przesiadka
KEF06:40Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
18 lis
BER17:35Berlin Brandenburg
20h 50min
1 przesiadka
KEF14:25Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
5 wrz
BER13:50Berlin Brandenburg
29h 45min
2 przesiadki
KEF19:35Reykjavik Keflavik Intl

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Reykjavik

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Reykjavik
Kilka linii lotniczych
7 lip
BER13:50Berlin Brandenburg
8h 20min
1 przesiadka
KEF22:10Reykjavik Keflavik Intl
15 lip
KEF20:25Reykjavik Keflavik Intl
5h 30min
1 przesiadka
BER01:55Berlin Brandenburg
1 388 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
6 lip
BER15:45Berlin Brandenburg
5h 45min
1 przesiadka
KEF21:30Reykjavik Keflavik Intl
15 lip
KEF20:25Reykjavik Keflavik Intl
5h 30min
1 przesiadka
BER01:55Berlin Brandenburg
1 468 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
8 lip
BER17:40Berlin Brandenburg
13h 35min
1 przesiadka
KEF07:15Reykjavik Keflavik Intl
13 lip
KEF06:30Reykjavik Keflavik Intl
20h 00min
2 przesiadki
BER02:30Berlin Brandenburg
2 307 zł
Znajdź podobne
Icelandair
6 lip
BER10:15Berlin Brandenburg
3h 35min
KEF13:50Reykjavik Keflavik Intl
14 lip
KEF03:40Reykjavik Keflavik Intl
3h 30min
BER07:10Berlin Brandenburg
2 717 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
BER13:50Berlin Brandenburg
8h 20min
1 przesiadka
KEF22:10Reykjavik Keflavik Intl
16 lip
KEF21:05Reykjavik Keflavik Intl
7h 00min
1 przesiadka
BER04:05Berlin Brandenburg
1 450 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
BER15:40Berlin Brandenburg
6h 30min
1 przesiadka
KEF22:10Reykjavik Keflavik Intl
12 lip
KEF09:50Reykjavik Keflavik Intl
5h 35min
1 przesiadka
BER15:25Berlin Brandenburg
1 727 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Reykjavik

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Reykjavik z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
WOW airCenaOd 597 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów WOW air
PLAYCenaOd 802 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów PLAY
IcelandairCenaOd 1 306 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Icelandair

Loty easyJet: Berlin – Reykjavik

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Reykjavik
easyJet
18 lis
BER15:10Berlin Brandenburg
23h 15min
1 przesiadka
KEF14:25Reykjavik Keflavik Intl
20 lis
KEF06:20Reykjavik Keflavik Intl
23h 05min
1 przesiadka
BER05:25Berlin Brandenburg
easyJet
17 lis
BER13:20Berlin Brandenburg
17h 20min
1 przesiadka
KEF06:40Reykjavik Keflavik Intl
22 lis
KEF13:05Reykjavik Keflavik Intl
14h 15min
1 przesiadka
BER03:20Berlin Brandenburg
easyJet
31 paź
BER17:35Berlin Brandenburg
14h 10min
1 przesiadka
KEF07:45Reykjavik Keflavik Intl
13 lis
KEF06:20Reykjavik Keflavik Intl
23h 05min
1 przesiadka
BER05:25Berlin Brandenburg

Loty PLAY: Berlin – Reykjavik

Nasze najlepsze oferty PLAY na lot Berlin – Reykjavik
PLAY
14 wrz
BER08:10Berlin Brandenburg
3h 50min
KEF12:00Reykjavik Keflavik Intl
21 wrz
KEF01:45Reykjavik Keflavik Intl
3h 40min
BER05:25Berlin Brandenburg
1 026 zł
Znajdź podobne
PLAY
22 sie
BER08:10Berlin Brandenburg
3h 50min
KEF12:00Reykjavik Keflavik Intl
31 sie
KEF01:45Reykjavik Keflavik Intl
3h 40min
BER05:25Berlin Brandenburg
1 267 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Reykjavik oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Reykjavik, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: WOW air, Icelandair, i PLAY.

  • Berlin Brandenburg – Reykjavik – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Reykjavik i Berlin Brandenburg są od siebie oddalone o 2386,4 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 3h 50min.



Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Berlin – Reykjavik z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystkie wyszukiwania lotów Berlin – Reykjavik na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Berlin – Reykjavik.

Ceny lotów Berlin – Reykjavik można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.