Loty Europa Włochy Sycylia Katania Warszawa - Katania

Tanie loty Warszawa - Katania

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Katania-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Katania
Najkrótszy czas lotu 4 godz. 40 min Najszybszy lot Warszawa-Katania zajmuje 4 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Katania. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Modlin - Katania Fontanarossa.
Lotniska - Katania 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Katania: Katania Fontanarossa (CTA)

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa-Katania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
luty
Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Katania to luty. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Katania?
wieczorem
Loty Warszawa - Katania są około 21% droższe w południe niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Katania najtaniej?
easyJet
easyJet, Ryanair i SWISS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Katania.
Które połączenie jest najtańsze?
Warszawa Modlin - Katania Fontanarossa
Wybierz trasę Warszawa Modlin - Katania Fontanarossa, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Katania.
WMI
Warszawa Modlin
CTA
Katania Fontanarossa

Łatwe porównywanie lotów Warszawa - Katania

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Katania, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
05 lut
19:55
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
14h 00min
1 przesiadka
CTA
09:55
+1
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
12 lut
07:45
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
16h 40min
1 przesiadka
WMI
00:25
+1
Lotnisko Warszawa Modlin
363 zł
Ryanair
Ryanair
02 mar
19:45
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
13h 35min
1 przesiadka
CTA
09:20
+1
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
05 mar
14:40
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
9h 35min
1 przesiadka
WMI
00:15
+1
Lotnisko Warszawa Modlin
382 zł
Ryanair
Ryanair
09 mar
19:45
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
16h 20min
1 przesiadka
CTA
12:05
+1
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
14 mar
18:10
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
16h 05min
1 przesiadka
WMI
10:15
+1
Lotnisko Warszawa Modlin
432 zł
Ryanair
Ryanair
22 kwi
07:55
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
5h 50min
1 przesiadka
CTA
13:45
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
09 maj
16:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
9h 50min
1 przesiadka
WMI
02:15
+1
Lotnisko Warszawa Modlin
653 zł
Ryanair
Ryanair
21 kwi
15:10
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
10h 15min
2 przesiad.
CTA
01:25
+1
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
25 kwi
14:15
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
7h 10min
1 przesiadka
WMI
21:25
Lotnisko Warszawa Modlin
623 zł
Ryanair
Ryanair
08 maj
00:00
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
10h 40min
1 przesiadka
CTA
10:40
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
15 maj
15:15
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
8h 20min
1 przesiadka
WMI
23:35
Lotnisko Warszawa Modlin
550 zł

Alternatywne trasy Warszawa-Katania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Warszawa - Palermo
Najkrótszy czas lotu
4h 45min
Najniższa cena
302 zł
Warszawa - Katania
Najkrótszy czas lotu
2h 35min
Najniższa cena
363 zł
Warszawa - Reggio di Calabria
Najkrótszy czas lotu
6h 35min
Najniższa cena
1 054 zł

Warszawa - loty do:

Katania - loty z:

*Ceny lotów do: Katania to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Sycylia Katania Warszawa - Katania