Tanie loty na trasie Kraków – Newcastle upon Tyne od 85 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 29.6
śr 6.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Newcastle upon Tyne-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Newcastle upon Tyne

Znaleziono najlepszą cenę

85 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 35min

Loty bezpośrednie

wt

Newcastle upon Tyne — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Newcastle upon Tyne w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 85 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Newcastle upon Tyne w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 732 zł.
Najszybszy lot Kraków-Newcastle upon Tyne zajmuje 2h 35min.
Bezpośrednie loty Kraków-Newcastle upon Tyne – wtorek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Newcastle upon Tyne: Newcastle upon Tyne (NCL)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Newcastle upon Tyne?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Newcastle upon Tyne są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Newcastle upon Tyne to Wrzesień. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Newcastle upon Tyne są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Kraków – Newcastle upon Tyne są najtańsze?

wieczorem

Loty Kraków - Newcastle upon Tyne są około 61% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Newcastle upon Tyne?

Ryanair

Jet2 i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Newcastle upon Tyne.

Która trasa podróży Kraków – Newcastle upon Tyne jest najtańsza?

Kraków Balice - Newcastle upon Tyne

Wybierz trasę Kraków Balice - Newcastle upon Tyne, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Newcastle upon Tyne.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Newcastle upon Tyne

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Newcastle upon Tyne, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
5 lip
KRK06:25Kraków Balice
2h 35min
NCL09:00Newcastle upon Tyne
10 lip
NCL05:20Newcastle upon Tyne
37h 45min
2 przesiadki
KRK19:05Kraków Balice
Ryanair
12 lip
KRK06:25Kraków Balice
2h 35min
NCL09:00Newcastle upon Tyne
17 lip
NCL13:20Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK15:55Kraków Balice
Ryanair
12 lip
KRK03:00Kraków Balice
40h 10min
2 przesiadki
NCL19:10Newcastle upon Tyne
17 lip
NCL13:20Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK15:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
5 lip
KRK03:30Kraków Balice
28h 20min
2 przesiadki
NCL07:50Newcastle upon Tyne
10 lip
NCL05:20Newcastle upon Tyne
37h 45min
2 przesiadki
KRK19:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
4 sie
KRK02:20Kraków Balice
16h 40min
2 przesiadki
NCL19:00Newcastle upon Tyne
10 sie
NCL07:30Newcastle upon Tyne
10h 25min
2 przesiadki
KRK17:55Kraków Balice
Ryanair
12 lip
KRK03:00Kraków Balice
40h 10min
2 przesiadki
NCL19:10Newcastle upon Tyne
17 lip
NCL05:20Newcastle upon Tyne
30h 15min
2 przesiadki
KRK11:35Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Newcastle upon Tyne w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Newcastle upon Tyne w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
14 lip
KRK17:05Kraków Balice
2h 35min
NCL19:40Newcastle upon Tyne
Kilka linii lotniczych
15 lip
KRK02:10Kraków Balice
15h 35min
2 przesiadki
NCL17:45Newcastle upon Tyne
Ryanair
12 lip
KRK06:25Kraków Balice
2h 35min
NCL09:00Newcastle upon Tyne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Newcastle upon Tyne

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Newcastle upon Tyne
Ryanair
1 lip
KRK12:45Kraków Balice
19h 45min
2 przesiadki
NCL08:30Newcastle upon Tyne
3 lip
NCL05:20Newcastle upon Tyne
34h 15min
2 przesiadki
KRK15:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 cze
KRK02:20Kraków Balice
29h 20min
2 przesiadki
NCL07:40Newcastle upon Tyne
5 lip
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 cze
KRK02:20Kraków Balice
29h 20min
2 przesiadki
NCL07:40Newcastle upon Tyne
5 lip
NCL11:10Newcastle upon Tyne
19h 55min
2 przesiadki
KRK07:05Kraków Balice
Ryanair
29 cze
KRK16:35Kraków Balice
20h 20min
1 przesiadka
NCL12:55Newcastle upon Tyne
5 lip
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice
Ryanair
1 lip
KRK12:45Kraków Balice
19h 45min
2 przesiadki
NCL08:30Newcastle upon Tyne
3 lip
NCL13:20Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK15:55Kraków Balice
Ryanair
1 lip
KRK19:25Kraków Balice
26h 05min
1 przesiadka
NCL21:30Newcastle upon Tyne
3 lip
NCL13:20Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK15:55Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Newcastle upon Tyne

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Newcastle upon Tyne z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 61 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Jet2CenaOd 743 złBezpłatne odwołanieOcena
9,0
Szukaj lotów Jet2
  • Loty Ryanair Kraków – Newcastle upon Tyne

    Ryanair obsługuje około 1 lot na trasie Kraków – Newcastle upon Tyne w tygodniu. Średnia cena biletu na to połączenie waha się w granicach 30 zł, jednak użytkownikom momondo udało się znaleźć oferty Ryanair Kraków – Newcastle upon Tyne już za 14 zł w obie strony. Linie Ryanair oceniane są na 7,1/10 (na podstawie 735 opinii).


Loty Ryanair: Kraków – Newcastle upon Tyne

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Newcastle upon Tyne
Ryanair
12 lip
KRK06:25Kraków Balice
2h 35min
NCL09:00Newcastle upon Tyne
17 lip
NCL13:20Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK15:55Kraków Balice
Ryanair
1 lip
KRK12:45Kraków Balice
19h 45min
2 przesiadki
NCL08:30Newcastle upon Tyne
3 lip
NCL05:20Newcastle upon Tyne
34h 15min
2 przesiadki
KRK15:35Kraków Balice
Ryanair
12 lip
KRK03:00Kraków Balice
40h 10min
2 przesiadki
NCL19:10Newcastle upon Tyne
17 lip
NCL13:20Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK15:55Kraków Balice

Loty KLM: Kraków – Newcastle upon Tyne

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Kraków – Newcastle upon Tyne
KLM
21 sie
KRK12:45Kraków Balice
21h 25min
1 przesiadka
NCL10:10Newcastle upon Tyne
27 sie
NCL09:15Newcastle upon Tyne
8h 40min
1 przesiadka
KRK17:55Kraków Balice
1 429 zł
Znajdź podobne
KLM
21 sie
KRK12:30Kraków Balice
21h 40min
1 przesiadka
NCL10:10Newcastle upon Tyne
27 sie
NCL09:15Newcastle upon Tyne
9h 35min
1 przesiadka
KRK18:50Kraków Balice
1 447 zł
Znajdź podobne
KLM
21 sie
KRK12:30Kraków Balice
21h 40min
1 przesiadka
NCL10:10Newcastle upon Tyne
27 sie
NCL09:15Newcastle upon Tyne
9h 35min
1 przesiadka
KRK18:50Kraków Balice
1 456 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Newcastle upon Tyne oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Newcastle upon Tyne, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Jet2, i Lufthansa.

  • Kraków Balice – Newcastle upon Tyne – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Newcastle upon Tyne dzieli dystans 1548,4 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 35min.



Alternatywne trasy Kraków-Newcastle upon Tyne

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena71 zł
Loty Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena112 zł
Loty Katowice - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena116 zł
Loty Gdańsk - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena107 zł
Loty Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena201 zł
Loty Poznań - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena335 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Newcastle upon Tyne

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Newcastle upon Tyne

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Kraków – Newcastle upon Tyne. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Kraków – Newcastle upon Tyne, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Kraków – Newcastle upon Tyne. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Kraków – Newcastle upon Tyne.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.