Cheap flights z Wrocław do Edynburg from 130 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 5.2
ndz. 12.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Edynburg-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Edynburg

Znaleziono najlepszą cenę

130 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 35min

Loty bezpośrednie

pon. i czw.

Edynburg — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Wrocław - Edynburg w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 130 zł. Najlepsza oferta na lot Wrocław - Edynburg w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 087 zł.
Najszybszy lot Wrocław-Edynburg zajmuje 2h 35min.
Bezpośrednie loty Wrocław-Edynburg – poniedziałek i czwartek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Edynburg: Edynburg (EDI)

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Edynburg?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wrocław – Edynburg są najtańsze?

Marzec. Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Edynburg to Marzec. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Wrocław – Edynburg są najtańsze?

wtorek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Wrocław – Edynburg są najtańsze?

rano. Loty Wrocław - Edynburg są około 43% droższe wieczorem niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wrocław – Edynburg?

Ryanair. Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Wrocław-Edynburg.

Która trasa podróży Wrocław – Edynburg jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Edynburg. Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Edynburg, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Edynburg.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Wrocław – Edynburg?

27 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Wrocław - Edynburg to 27 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Edynburg

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Edynburg, zmieniając zakładki
Ryanair
6 mar
WRO13:40Wrocław-Strachowice
2h 35min
EDI16:15Edynburg
10 mar
EDI08:35Edynburg
2h 20min
WRO10:55Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
4 mar
WRO14:40Wrocław-Strachowice
14h 15min
1 przesiadka
EDI04:55Edynburg
11 mar
EDI03:05Edynburg
14h 20min
1 przesiadka
WRO17:25Wrocław-Strachowice
Ryanair
6 mar
WRO13:40Wrocław-Strachowice
2h 35min
EDI16:15Edynburg
10 mar
EDI08:35Edynburg
2h 20min
WRO10:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
6 mar
WRO13:40Wrocław-Strachowice
2h 35min
EDI16:15Edynburg
10 mar
EDI08:35Edynburg
2h 20min
WRO10:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
6 mar
WRO13:40Wrocław-Strachowice
2h 35min
EDI16:15Edynburg
10 mar
EDI08:35Edynburg
2h 20min
WRO10:55Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
4 mar
WRO14:40Wrocław-Strachowice
14h 15min
1 przesiadka
EDI04:55Edynburg
11 mar
EDI15:20Edynburg
17h 30min
2 przesiadki
WRO09:50Wrocław-Strachowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Wrocław - Edynburg w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wrocław – Edynburg w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
17 mar
WRO07:35Wrocław-Strachowice
2h 35min
EDI10:10Edynburg
Kilka linii lotniczych
9 mar
WRO01:35Wrocław-Strachowice
11h 00min
1 przesiadka
EDI12:35Edynburg
Kilka linii lotniczych
17 mar
WRO15:15Wrocław-Strachowice
16h 55min
1 przesiadka
EDI08:10Edynburg

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wrocław – Edynburg

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wrocław – Edynburg
Ryanair
6 lut
WRO01:25Wrocław-Strachowice
6h 15min
1 przesiadka
EDI07:40Edynburg
11 lut
EDI10:10Edynburg
27h 05min
1 przesiadka
WRO13:15Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
6 lut
WRO14:20Wrocław-Strachowice
15h 35min
1 przesiadka
EDI05:55Edynburg
7 lut
EDI10:25Edynburg
5h 00min
1 przesiadka
WRO15:25Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
6 lut
WRO01:25Wrocław-Strachowice
6h 15min
1 przesiadka
EDI07:40Edynburg
7 lut
EDI01:50Edynburg
7h 40min
2 przesiadki
WRO09:30Wrocław-Strachowice
KLM
5 lut
WRO08:10Wrocław-Strachowice
22h 00min
1 przesiadka
EDI06:10Edynburg
14 lut
EDI12:00Edynburg
18h 40min
1 przesiadka
WRO06:40Wrocław-Strachowice
1 312 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
6 lut
WRO09:10Wrocław-Strachowice
8h 50min
1 przesiadka
EDI18:00Edynburg
13 lut
EDI10:35Edynburg
6h 50min
2 przesiadki
WRO17:25Wrocław-Strachowice
1 364 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lut
WRO01:25Wrocław-Strachowice
6h 15min
1 przesiadka
EDI07:40Edynburg
9 lut
EDI02:55Edynburg
7h 45min
2 przesiadki
WRO10:40Wrocław-Strachowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Edynburg

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Edynburg z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 105 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Friendly stewards, flight on time

Szukaj lotów Ryanair
  • Loty Ryanair Wrocław – Edynburg

    Średnia cena za bilet Ryanair na trasie Wrocław – Edynburg wynosi 88 zł, a najlepsze oferty zaczynają się już od 24 zł w obie strony. 1 061 osób oceniło linie Ryanair na momondo na 7,0/10.


Loty Ryanair: Wrocław – Edynburg

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Wrocław – Edynburg
Ryanair
6 mar
WRO13:40Wrocław-Strachowice
2h 35min
EDI16:15Edynburg
10 mar
EDI08:35Edynburg
2h 20min
WRO10:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
6 mar
WRO13:40Wrocław-Strachowice
2h 35min
EDI16:15Edynburg
10 mar
EDI08:35Edynburg
2h 20min
WRO10:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
6 mar
WRO13:40Wrocław-Strachowice
2h 35min
EDI16:15Edynburg
10 mar
EDI08:35Edynburg
2h 20min
WRO10:55Wrocław-Strachowice

Loty KLM: Wrocław – Edynburg

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Wrocław – Edynburg
KLM
5 lut
WRO08:10Wrocław-Strachowice
22h 00min
1 przesiadka
EDI06:10Edynburg
14 lut
EDI12:00Edynburg
18h 40min
1 przesiadka
WRO06:40Wrocław-Strachowice
1 312 zł
Znajdź podobne
KLM
5 lut
WRO08:10Wrocław-Strachowice
10h 00min
1 przesiadka
EDI18:10Edynburg
8 lut
EDI12:00Edynburg
18h 40min
1 przesiadka
WRO06:40Wrocław-Strachowice
1 433 zł
Znajdź podobne
KLM
8 lut
WRO08:10Wrocław-Strachowice
4h 05min
1 przesiadka
EDI12:15Edynburg
14 lut
EDI12:00Edynburg
18h 40min
1 przesiadka
WRO06:40Wrocław-Strachowice
1 438 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Edynburg oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Edynburg, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair i KLM.

  • Wrocław-Strachowice – Edynburg – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Wrocław-Strachowice – Edynburg zajmuje ok. 1433,8 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 2h 35min.


Alternatywne trasy Wrocław-Edynburg

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena281 zł
Loty Kraków - Glasgow
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena234 zł
Loty Warszawa - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena260 zł
Loty Katowice - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena208 zł
Loty Gdańsk - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena130 zł
Loty Poznań - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena195 zł
Loty Warszawa - Glasgow
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena191 zł
Loty Katowice - Glasgow
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena446 zł
Loty Warszawa - Inverness
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena385 zł
Loty Warszawa - Aberdeen
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena546 zł
Loty Wrocław - Glasgow
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena437 zł
Loty Gdańsk - Aberdeen
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena312 zł

Loty podobne do tych na trasie Wrocław – Edynburg

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wrocław – Edynburg

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Wrocław – Edynburg według Twoich preferencji.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Wrocław – Edynburg z takimi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Wrocław – Edynburg. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Wrocław – Edynburg. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.