Wypożyczalnie samochodów Molde, Norwegia

Molde, Norwegia tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Molde, Norwegia
27 kwi — 4 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Molde, Norwegia
wt 27.4
Południe
wt 4.5
Południe
Wiek kierowcy:

Molde, Norwegia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Ålesund

Wynajem samochodów Molde

Molde – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Molde – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Molde daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Avis, Sixt czy Budget – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Molde, Norwegia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Molde wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 90 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 110 km/h.

Molde, Norwegia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

kwiecień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Molde wynosi średnio 5°C a przewidywane opady 102 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Molde – kwiecień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Molde.

Czy pogoda w mieście Molde jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Møre og Romsdal?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 5°C i opady w granicach 102 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Molde.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Molde

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Molde

Zacznij planować swoją podróż do: Molde