Loty Europa Chorwacja Dubrownik Poznań - Dubrownik

Loty Poznań-Dubrownik

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Poznań - Dubrownik

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Dubrownik, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Austrian Airlines
Austrian Airlines
27 lip
POZ
08:00
Lotnisko Poznań Ławica
26h 25min
2 przesiad.
10:25
+1
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Austrian Airlines
02 sie
DBV
14:20
Lotnisko Dubrovnik
24h 15min
2 przesiad.
14:35
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1 147 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
27 sie
POZ
15:10
Lotnisko Poznań Ławica
25h 00min
2 przesiad.
16:10
+1
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Austrian Airlines
30 sie
DBV
14:20
Lotnisko Dubrovnik
35h 10min
2 przesiad.
01:30
+2
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1 154 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
17 sie
POZ
15:10
Lotnisko Poznań Ławica
19h 15min
2 przesiad.
10:25
+1
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Austrian Airlines
25 sie
DBV
11:10
Lotnisko Dubrovnik
14h 20min
2 przesiad.
01:30
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1 177 PLN
Lufthansa
Lufthansa
16 wrz
POZ
13:00
Lotnisko Poznań Ławica
6h 40min
1 przesiadka
19:40
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Lufthansa
29 wrz
DBV
21:35
Lotnisko Dubrovnik
3h 55min
1 przesiadka
01:30
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1 479 PLN
Lufthansa
Lufthansa
17 wrz
POZ
13:00
Lotnisko Poznań Ławica
6h 45min
1 przesiadka
19:45
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Lufthansa
29 wrz
DBV
21:35
Lotnisko Dubrovnik
3h 55min
1 przesiadka
01:30
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1 479 PLN
Lufthansa
Lufthansa
16 wrz
POZ
13:00
Lotnisko Poznań Ławica
6h 40min
1 przesiadka
19:40
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Lufthansa
30 wrz
DBV
18:40
Lotnisko Dubrovnik
6h 50min
1 przesiadka
01:30
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1 394 PLN

Informacje o trasie Dubrownik-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
3 godz. 40 min
Najszybszy lot Poznań-Dubrownik zajmuje 3 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Dubrownik. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Poznań Ławica - Dubrovnik.
Lotniska - Dubrownik
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Dubrownik: Dubrovnik (DBV)

Alternatywne trasy Poznań-Dubrownik

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
4h 05min
Najniższa cena
818 PLN
Gdańsk - Split
Najkrótszy czas lotu
6h 40min
Najniższa cena
684 PLN

Poznań - loty do:

Dubrownik - loty z:

  • Poznań Ławica
  • Polska
  • Europa

Loty do innych miast: Chorwacja

Chorwacja to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do miasta Dubrownik to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Chorwacja Dubrownik Poznań - Dubrownik