Loty Europa Norwegia Bergen Katowice - Bergen

Tanie loty Katowice - Bergen

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Bergen

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Bergen, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
23 sty
07:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
BGO
10:25
Lotnisko Bergen Flesland
Wizz Air
30 sty
11:00
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
2h 15min
KTW
13:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
158 PLN
Wizz Air
Wizz Air
23 sty
07:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
BGO
10:25
Lotnisko Bergen Flesland
Wizz Air
26 sty
21:30
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
2h 15min
KTW
23:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
243 PLN
Wizz Air
Wizz Air
16 lut
18:20
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
BGO
20:55
Lotnisko Bergen Flesland
Wizz Air
20 lut
11:00
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
2h 15min
KTW
13:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
332 PLN
Wizz Air
Wizz Air
26 kwi
19:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 20min
BGO
22:10
Lotnisko Bergen Flesland
Wizz Air
03 maj
22:45
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
2h 15min
KTW
01:00
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
830 PLN
Wizz Air
Wizz Air
23 sty
07:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
BGO
10:25
Lotnisko Bergen Flesland
Wizz Air
30 sty
11:00
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
2h 15min
KTW
13:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
158 PLN
Wizz Air
Wizz Air
23 sty
07:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
BGO
10:25
Lotnisko Bergen Flesland
Wizz Air
26 sty
21:30
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
2h 15min
KTW
23:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
243 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice-Bergen?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
listopad
Najtańsza pora roku na lot Katowice - Bergen to listopad. Najdroższa pora to grudzień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
czwartek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bergen?
w południe
Loty Katowice - Bergen są około 25% droższe po południu niż w południe.
Która linia lotnicza lata do miasta Bergen najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, Lufthansa i Norwegian to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Bergen.
Które połączenie jest najtańsze?
Katowice-Pyrzowice - Bergen Flesland
Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Bergen Flesland, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Bergen.
KTW
Katowice-Pyrzowice
BGO
Bergen Flesland
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bergen?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Bergen to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Bergen-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Bergen
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 35 min Najszybszy lot Katowice-Bergen zajmuje 2 godz. 35 min.
Loty bezpośrednie Cz i Nd Bezpośrednie loty Katowice-Bergen – czwartek i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Bergen 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bergen: Bergen Flesland (BGO)

Alternatywne trasy Katowice-Bergen

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Bergen
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
436 PLN
Wrocław - Bergen
Najkrótszy czas lotu
7h 30min
Najniższa cena
626 PLN

Katowice - loty do:

Bergen - loty z:

*Ceny lotów do: Bergen to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Bergen Katowice - Bergen