Loty Europa Chorwacja Dubrownik Katowice - Dubrownik

Tanie loty Katowice - Dubrownik

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Dubrownik

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Dubrownik, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
LOT
LOT
04 lip
14:15
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
5h 55min
1 przesiadka
DBV
20:10
Lotnisko Dubrovnik
LOT
11 lip
21:00
DBV
Lotnisko Dubrovnik
16h 40min
1 przesiadka
KTW
13:40
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
859 zł
Travel Service Polska
Travel Service Polska
16 lip
06:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 55min
DBV
08:05
Lotnisko Dubrovnik
Travel Service Polska
23 lip
14:50
DBV
Lotnisko Dubrovnik
1h 55min
KTW
16:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
936 zł
LOT
LOT
06 mar
06:15
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
6h 00min
1 przesiadka
DBV
12:15
Lotnisko Dubrovnik
LOT
09 mar
12:50
DBV
Lotnisko Dubrovnik
5h 30min
1 przesiadka
KTW
18:20
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 234 zł
Travel Service Polska
Travel Service Polska
16 lip
06:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 55min
DBV
08:05
Lotnisko Dubrovnik
Travel Service Polska
23 lip
14:50
DBV
Lotnisko Dubrovnik
1h 55min
KTW
16:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
936 zł
LOT
LOT
06 mar
06:15
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
6h 00min
1 przesiadka
DBV
12:15
Lotnisko Dubrovnik
LOT
09 mar
12:50
DBV
Lotnisko Dubrovnik
5h 30min
1 przesiadka
KTW
18:20
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 234 zł
LOT
LOT
04 lip
14:15
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
5h 55min
1 przesiadka
DBV
20:10
Lotnisko Dubrovnik
LOT
11 lip
21:00
DBV
Lotnisko Dubrovnik
16h 40min
1 przesiadka
KTW
13:40
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
859 zł

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice-Dubrownik?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
marzec
Najtańsza pora roku na lot Katowice - Dubrownik to marzec. Najdroższa pora to grudzień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
czwartek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Dubrownik?
wieczorem
Loty Katowice - Dubrownik są około 41% droższe w południe niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Dubrownik najtaniej?
Austrian Airlines
Austrian Airlines, Smartwings i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Dubrownik.
Które połączenie jest najtańsze?
Katowice-Pyrzowice - Dubrovnik
Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Dubrovnik, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Dubrownik.
KTW
Katowice-Pyrzowice
DBV
Dubrovnik
Kiedy najtaniej polecę do miasta Dubrownik?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Dubrownik to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Dubrownik-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Dubrownik
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 55 min Najszybszy lot Katowice-Dubrownik zajmuje 1 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Dubrownik. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Katowice-Pyrzowice - Dubrovnik.
Lotniska - Dubrownik 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Dubrownik: Dubrovnik (DBV)

Alternatywne trasy Katowice-Dubrownik

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Split
Najkrótszy czas lotu
4h 35min
Najniższa cena
539 zł
Kraków - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
668 zł
Katowice - Split
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
680 zł
Wrocław - Split
Najkrótszy czas lotu
4h 10min
Najniższa cena
833 zł
Wrocław - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
5h 50min
Najniższa cena
871 zł
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

Dubrownik - loty z:


Loty do innych miast: Chorwacja

Dubrownik to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do: Dubrownik to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Chorwacja Dubrownik Katowice - Dubrownik