Loty Europa Dania Kopenhaga Szczecin - Kopenhaga

Tanie loty Szczecin - Kopenhaga

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Szczecin - Kopenhaga

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Kopenhaga, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
SAS
SAS
18 paź
SZZ
14:25
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 00min
15:25
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
SAS
21 paź
CPH
17:20
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
6h 15min
1 przesiadka
23:35
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
832 PLN
SAS
SAS
28 paź
SZZ
10:50
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 00min
11:50
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
SAS
29 paź
CPH
20:50
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
13h 10min
1 przesiadka
10:00
+1
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
950 PLN
SAS
SAS
11 paź
SZZ
14:25
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 00min
15:25
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
SAS
14 paź
CPH
12:30
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
4h 00min
1 przesiadka
16:30
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
1 315 PLN
SAS
SAS
11 paź
SZZ
14:25
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 00min
15:25
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
SAS
14 paź
CPH
12:30
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
4h 00min
1 przesiadka
16:30
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
1 315 PLN
LOT
LOT
12 paź
SZZ
16:55
Lotnisko Szczecin Goleniów
4h 00min
1 przesiadka
20:55
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
LOT
15 paź
CPH
10:25
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 00min
11:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
1 632 PLN
SAS
SAS
18 paź
SZZ
14:25
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 00min
15:25
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
SAS
21 paź
CPH
17:20
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
6h 15min
1 przesiadka
23:35
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
832 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Szczecin-Kopenhaga?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
kwiecień
Najtańsza pora roku na lot Szczecin - Kopenhaga to kwiecień. Najdroższa pora to luty.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kopenhaga?
po południu
Loty Szczecin - Kopenhaga są około 14% droższe w południe niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Kopenhaga najtaniej?
Ryanair
Ryanair, SAS i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Szczecin-Kopenhaga.
Które połączenie jest najtańsze?
Szczecin Goleniów - Kopenhaga-Kastrup
Wybierz trasę Szczecin Goleniów - Kopenhaga-Kastrup, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szczecin - Kopenhaga.
SZZ
Szczecin Goleniów
CPH
Kopenhaga-Kastrup

Informacje o trasie Kopenhaga-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 0 min Najszybszy lot Szczecin-Kopenhaga zajmuje 1 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie Pn, Wt, Śr, Cz i Pt Bezpośrednie loty Szczecin-Kopenhaga – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to SAS..
Lotniska - Kopenhaga 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kopenhaga: Kopenhaga-Kastrup (CPH)

Alternatywne trasy Szczecin-Kopenhaga

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu
1h 00min
Najniższa cena
67 PLN
Gdańsk - Billund
Najkrótszy czas lotu
1h 20min
Najniższa cena
467 PLN

Szczecin - loty do:

Kopenhaga - loty z:


Loty do innych miast: Dania

Dania to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do miasta Kopenhaga to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Dania Kopenhaga Szczecin - Kopenhaga