Tanie loty na trasie Stavanger – Polska od 45 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 29.6
śr 6.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Stavanger

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Stavanger-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 30min

Loty bezpośrednie

wt, śr i ndz
Najszybszy lot Stavanger-Polska zajmuje 1h 30min.
Bezpośrednie loty Stavanger-Polska – wtorek, środa i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Stavanger - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Stavanger – Polska?

Wizz Air

KLM, Norwegian i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Stavanger-Polska.

Która trasa podróży Stavanger – Polska jest najtańsza?

Stavanger Sola - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Stavanger Sola - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Stavanger - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Stavanger - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Stavanger - Polska, zmieniając zakładki
Wizz Air
31 lip
SVG18:45Stavanger Sola
2h 05min
KTW20:50Katowice-Pyrzowice
21 sie
KTW16:00Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG18:10Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
15 sie
SVG09:50Stavanger Sola
1h 35min
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
16 sie
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
5h 15min
1 przesiadka
SVG14:10Stavanger Sola
Norwegian
23 sie
SVG06:20Stavanger Sola
2h 05min
KRK08:25Kraków Balice
24 sie
KRK17:30Kraków Balice
18h 35min
1 przesiadka
SVG12:05Stavanger Sola
Wizz Air
24 wrz
SVG17:40Stavanger Sola
1h 35min
GDN19:15Gdańsk Rębiechowo
1 paź
GDN15:15Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG17:05Stavanger Sola
Wizz Air
14 sie
SVG04:45Stavanger Sola
1h 35min
GDN06:20Gdańsk Rębiechowo
21 sie
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG04:10Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
12 sie
SVG18:00Stavanger Sola
2h 15min
KRK20:15Kraków Balice
28 sie
KRK05:45Kraków Balice
2h 05min
SVG07:50Stavanger Sola

Znajdź najtańsze oferty lotów Stavanger - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Stavanger – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Norwegian i Wizz Air.
Wizz Air
1 sie
SVG18:00Stavanger Sola
2h 15min
KRK20:15Kraków Balice
Norwegian
31 lip
SVG14:20Stavanger Sola
2h 05min
KRK16:25Kraków Balice
Wizz Air
1 sie
SVG18:00Stavanger Sola
2h 15min
KRK20:15Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Stavanger – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Stavanger – Polska
Wizz Air
3 lip
SVG10:00Stavanger Sola
1h 35min
GDN11:35Gdańsk Rębiechowo
10 lip
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG04:10Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
30 cze
SVG11:00Stavanger Sola
1h 35min
GDN12:35Gdańsk Rębiechowo
4 lip
GDN15:50Gdańsk Rębiechowo
25h 45min
1 przesiadka
SVG17:35Stavanger Sola
Wizz Air
30 cze
SVG11:00Stavanger Sola
1h 35min
GDN12:35Gdańsk Rębiechowo
4 lip
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG04:00Stavanger Sola
Wizz Air
30 cze
SVG11:00Stavanger Sola
1h 35min
GDN12:35Gdańsk Rębiechowo
3 lip
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG04:10Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
1 lip
SVG18:25Stavanger Sola
2h 15min
KRK20:40Kraków Balice
3 lip
KRK17:05Kraków Balice
2h 05min
SVG19:10Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
3 lip
SVG18:45Stavanger Sola
9h 25min
2 przesiadki
GDN04:10Gdańsk Rębiechowo
10 lip
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG04:10Stavanger Sola

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Stavanger – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Stavanger – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 26 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
NorwegianCenaOd 401 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów Norwegian
KLMCenaOd 779 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów KLM

Loty Norwegian: Stavanger – Polska

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Stavanger – Polska
Norwegian
23 sie
SVG06:20Stavanger Sola
2h 05min
KRK08:25Kraków Balice
24 sie
KRK17:30Kraków Balice
18h 35min
1 przesiadka
SVG12:05Stavanger Sola
Norwegian
31 lip
SVG14:20Stavanger Sola
2h 05min
KRK16:25Kraków Balice
21 sie
KRK17:30Kraków Balice
11h 15min
1 przesiadka
SVG04:45Stavanger Sola
Norwegian
23 sie
SVG02:30Stavanger Sola
5h 05min
1 przesiadka
WAW07:35Warszawa Chopina
24 sie
WAW10:00Warszawa Chopina
4h 10min
1 przesiadka
SVG14:10Stavanger Sola

Loty Wizz Air: Stavanger – Polska

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Stavanger – Polska
Wizz Air
31 lip
SVG18:45Stavanger Sola
2h 05min
KTW20:50Katowice-Pyrzowice
21 sie
KTW16:00Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG18:10Stavanger Sola
Wizz Air
24 wrz
SVG17:40Stavanger Sola
1h 35min
GDN19:15Gdańsk Rębiechowo
1 paź
GDN15:15Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG17:05Stavanger Sola
Wizz Air
14 sie
SVG04:45Stavanger Sola
1h 35min
GDN06:20Gdańsk Rębiechowo
21 sie
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG04:10Stavanger Sola

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Stavanger Sola – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Stavanger Sola – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Wizz Air, Norwegian, i KLM.



Alternatywne trasy Stavanger-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena80 zł
Loty Oslo - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 59min
Najniższa cena67 zł
Loty Oslo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena58 zł
Loty Oslo - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena121 zł
Loty Bergen - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena156 zł
Loty Trondheim - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena344 zł
Loty Trondheim - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena326 zł
Loty Stavanger - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena179 zł
Loty Stavanger - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena290 zł
Loty Ålesund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena232 zł
Loty Haugesund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena143 zł
Loty Oslo - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena147 zł

Loty podobne do tych na trasie Stavanger – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Stavanger – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Stavanger – Polska.

Tak. Wszystkie oferty lotów Stavanger – Polska na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Stavanger – Polska.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Stavanger – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.