Najnowsze oferty
Informacje
FAQ (Często zadawane pytania)

Tanie loty z Szymany do Europy od122 zł

Jest to najtańszy lot w jedną stronę znaleziony przez użytkownika momondo w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu z Szymany do Europy wylatującego 22.07.. Ceny mogą ulec zmianie i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby odświeżyć wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 2.6
ndz. 9.6
„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szymany - Europa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szymany – Europa, zmieniając zakładki.
LOT
14 cze
SZY18:45Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK19:55Kraków Balice
17 cze
KRK16:55Kraków Balice
1h 10min
SZY18:05Szymany Olsztyn-Mazury
Kilka linii lotniczych
23 cze
SZY20:55Szymany Olsztyn-Mazury
14h 45min
1 przesiadka
KRK11:40Kraków Balice
8 lip
KRK16:55Kraków Balice
1h 10min
SZY18:05Szymany Olsztyn-Mazury
LOT
28 cze
SZY18:45Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK19:55Kraków Balice
1 lip
KRK16:55Kraków Balice
1h 10min
SZY18:05Szymany Olsztyn-Mazury
LOT
7 cze
SZY18:45Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK19:55Kraków Balice
10 cze
KRK16:55Kraków Balice
1h 10min
SZY18:05Szymany Olsztyn-Mazury
Kilka linii lotniczych
28 cze
SZY18:45Szymany Olsztyn-Mazury
25h 20min
2 przesiadki
LTN19:05Londyn-Luton
30 cze
LTN08:25Londyn-Luton
32h 40min
2 przesiadki
SZY18:05Szymany Olsztyn-Mazury
1 623 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 cze
SZY20:55Szymany Olsztyn-Mazury
14h 35min
2 przesiadki
KRK11:30Kraków Balice
8 lip
KRK16:55Kraków Balice
1h 10min
SZY18:05Szymany Olsztyn-Mazury
1 709 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Szymany - Europa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Szymany – Europa w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty dostarczone przez LOT.
LOT
22 lip
SZY18:45Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK19:55Kraków Balice
LOT
22 lip
SZY18:45Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK19:55Kraków Balice
LOT
10 cze
SZY18:45Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK19:55Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Szymany – Europa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Szymany – Europa
LOT
7 cze
SZY18:45Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK19:55Kraków Balice
10 cze
KRK16:55Kraków Balice
1h 10min
SZY18:05Szymany Olsztyn-Mazury

Loty LOT: Szymany – Europa

Nasze najlepsze oferty linii LOT na lot Szymany – Europa
LOT
14 cze
SZY18:45Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK19:55Kraków Balice
17 cze
KRK16:55Kraków Balice
1h 10min
SZY18:05Szymany Olsztyn-Mazury
LOT
28 cze
SZY18:45Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK19:55Kraków Balice
1 lip
KRK16:55Kraków Balice
1h 10min
SZY18:05Szymany Olsztyn-Mazury
LOT
7 cze
SZY18:45Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK19:55Kraków Balice
10 cze
KRK16:55Kraków Balice
1h 10min
SZY18:05Szymany Olsztyn-Mazury

Jak znaleźć najtańsze loty Szymany - Europa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Szymany – Europa jest najtańsza?

Szymany Olsztyn-Mazury - Kraków Balice. Wybierz trasę Szymany Olsztyn-Mazury - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szymany - Europa.

Loty na trasie Szymany – Europa: wskazówki i najlepsze oferty

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szymany-Europa

Znaleziono najlepszą cenę

122 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 10min

Loty bezpośrednie

pon., wt. i sob.

Lotniska w: Europa

4 lotniska
Najlepsza oferta na lot Szymany - Europa w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 122 zł. Najlepsza oferta na lot Szymany - Europa w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 321 zł.
Najszybszy lot Szymany-Europa zajmuje 1h 10min.
Bezpośrednie loty Szymany-Europa – poniedziałek, wtorek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i Ryanair.
Są 4 lotniska w pobliżu Europa: Kraków Balice (KRK), Londyn-Luton (LTN), Londyn-Stansted (STN), Dortmund (DTM)

  • loty z: Lotnisko Szymany Olsztyn-Mazury - Europa – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    loty z: Lotnisko Szymany Olsztyn-Mazury - Europa – ceny są odświeżane codziennie.

  • loty z: Lotnisko Szymany Olsztyn-Mazury - Europa – ile stron przeszukuje momondo?

    loty z: Lotnisko Szymany Olsztyn-Mazury - Europa – liczba dostępnych operatorów to 4 (dane na maja 2024).

  • Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem z: Lotnisko Szymany Olsztyn-Mazury - Europa?

    Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze, które oferują usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki, mogą mieć w tym zakresie własne ograniczenia związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano wylot (Lotnisko Szymany Olsztyn-Mazury - Europa).

  • Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Europa?

    Dokumenty podróżne i zdrowotne wymagane na podróż (Europa) mogą się różnić w zależności od planów podróży i osobistych okoliczności. Zasadniczo należy mieć ze sobą kilka dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu. Zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi lub inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów na trasie Szymany – Europa?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Szymany – Europa. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Czy znajdę loty Szymany – Europa na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Szymany – Europa, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty na trasie Szymany – Europa?

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Szymany – Europa.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu Szymany – Europa. Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Szymany – Europa, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Europa) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Europa)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
1 dorosły
Z?
Do?
ndz. 2.6
ndz. 9.6
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Znajdź lepsze oferty na swoją podróż do Europy

Popularne miasta w Europie
Popularne loty według kliknięć na momondo z ostatnich 7 dni.