Tanie loty na trasie Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl od 119 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl
Znaleziono najlepszą cenę1 258 złNajlepsza oferta na podróż Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 258 zł. Najlepsza cena lotu Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 119 zł.
Najkrótszy czas lotu3h 50minNajszybszy lot Gdańsk-Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl zajmuje 3h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl.

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl to Marzec. Najdroższa pora to Lipiec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl?

Wizz Air

SAS i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl?

22 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl to 22 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl, zmieniając zakładki
Wizz Air
28 lut
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF17:25Reykjavik Keflavik Intl
7 mar
KEF17:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:40Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
4 mar
GDN14:50Gdańsk Rębiechowo
14h 10min
1 przesiadka
KEF05:00Reykjavik Keflavik Intl
7 mar
KEF17:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
4 mar
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF17:25Reykjavik Keflavik Intl
7 mar
KEF17:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
4 mar
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF17:25Reykjavik Keflavik Intl
11 mar
KEF17:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:40Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
28 lut
GDN14:50Gdańsk Rębiechowo
14h 10min
1 przesiadka
KEF05:00Reykjavik Keflavik Intl
7 mar
KEF17:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
28 sty
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF17:25Reykjavik Keflavik Intl
31 sty
KEF15:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN18:40Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez SAS i Wizz Air.
Wizz Air
25 lut
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF17:25Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
8 lut
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
37h 00min
2 przesiadki
KEF20:30Reykjavik Keflavik Intl
SAS
8 lut
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
20h 45min
1 przesiadka
KEF06:55Reykjavik Keflavik Intl

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
28 sty
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF17:25Reykjavik Keflavik Intl
31 sty
KEF15:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN18:40Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
24 sty
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF15:25Reykjavik Keflavik Intl
30 sty
KEF16:10Reykjavik Keflavik Intl
21h 10min
1 przesiadka
GDN13:20Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
24 sty
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
27h 30min
2 przesiadki
KEF05:45Reykjavik Keflavik Intl
30 sty
KEF16:10Reykjavik Keflavik Intl
21h 10min
1 przesiadka
GDN13:20Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
28 sty
GDN05:20Gdańsk Rębiechowo
23h 40min
2 przesiadki
KEF05:00Reykjavik Keflavik Intl
30 sty
KEF16:10Reykjavik Keflavik Intl
21h 10min
1 przesiadka
GDN13:20Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
28 sty
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF17:25Reykjavik Keflavik Intl
30 sty
KEF04:55Reykjavik Keflavik Intl
14h 00min
1 przesiadka
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
28 sty
GDN03:25Gdańsk Rębiechowo
25h 35min
3 przesiadki
KEF05:00Reykjavik Keflavik Intl
30 sty
KEF16:10Reykjavik Keflavik Intl
21h 10min
1 przesiadka
GDN13:20Gdańsk Rębiechowo

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 224 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

8,0

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
SAS
CenaOd 752 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

Loty Wizz Air: Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
28 lut
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF17:25Reykjavik Keflavik Intl
7 mar
KEF17:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
4 mar
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF17:25Reykjavik Keflavik Intl
7 mar
KEF17:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
4 mar
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF17:25Reykjavik Keflavik Intl
11 mar
KEF17:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:40Gdańsk Rębiechowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Reykjavik Keflavik Intl oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Reykjavik Keflavik Intl, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Wizz Air, SAS i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Wizz Air, które oferują tego typu elastyczność.

  • Gdańsk Rębiechowo – Reykjavik Keflavik Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Gdańsk Rębiechowo – Reykjavik Keflavik Intl – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 2523,7 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 3h 50min.


Alternatywne trasy Gdańsk-Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena421 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl
Najkrótszy czas lotu8h 35min
Najniższa cena373 zł
Loty Katowice - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl
Najkrótszy czas lotu4h 15min
Najniższa cena337 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena389 zł
Loty Poznań - Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena563 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl

Islandia - loty na inne lotniska

Islandia - sprawdź loty na inne lotniska