Tanie loty na trasie Gdańsk – Mediolan od 32 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Mediolan-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Mediolan
Znaleziono najlepszą cenę223 złNajlepsza oferta na podróż Gdańsk – Mediolan w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 223 zł. Najlepsza cena lotu Gdańsk – Mediolan w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 32 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 00minNajszybszy lot Gdańsk-Mediolan zajmuje 2h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Mediolan. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Mediolan-Linate, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Bergamo Bergamo-Orio al Serio i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Mediolan-Malpensa.
Mediolan — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Mediolan: Mediolan-Linate (LIN), Mediolan-Malpensa (MXP)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Mediolan?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Mediolan są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Mediolan to Sierpień. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Mediolan są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Gdańsk – Mediolan są najtańsze?

wieczorem

Loty Gdańsk - Mediolan są około 35% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Mediolan?

Ryanair

LOT, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Mediolan.

Która trasa podróży Gdańsk – Mediolan jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Bergamo Bergamo-Orio al Serio

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Bergamo Bergamo-Orio al Serio, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Mediolan.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Gdańsk – Mediolan?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Mediolan to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Mediolan

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Mediolan, zmieniając zakładki
Ryanair
17 lut
GDN12:20Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY14:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
24 lut
BGY14:50Bergamo Bergamo-Orio al Serio
2h 05min
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
17 lut
GDN12:20Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY14:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
20 lut
BGY02:45Bergamo Bergamo-Orio al Serio
7h 10min
1 przesiadka
GDN09:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
3 lut
GDN12:20Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY14:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
5 lut
BGY05:00Bergamo Bergamo-Orio al Serio
2h 05min
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
31 mar
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
2h 10min
BGY08:40Bergamo Bergamo-Orio al Serio
3 kwi
BGY14:45Bergamo Bergamo-Orio al Serio
2h 00min
GDN16:45Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
15 lut
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY11:15Bergamo Bergamo-Orio al Serio
17 lut
BGY14:50Bergamo Bergamo-Orio al Serio
2h 05min
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
3 lut
GDN12:20Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY14:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
5 lut
BGY05:00Bergamo Bergamo-Orio al Serio
2h 05min
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Mediolan w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Mediolan w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
8 lut
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY11:15Bergamo Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
3 lut
GDN12:20Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY14:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
25 sty
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY11:15Bergamo Bergamo-Orio al Serio

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Gdańsk – Mediolan

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Gdańsk – Mediolan
Ryanair
25 sty
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY11:15Bergamo Bergamo-Orio al Serio
27 sty
BGY14:50Bergamo Bergamo-Orio al Serio
2h 05min
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
25 sty
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY11:15Bergamo Bergamo-Orio al Serio
28 sty
BGY10:35Bergamo Bergamo-Orio al Serio
18h 20min
1 przesiadka
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
25 sty
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY11:15Bergamo Bergamo-Orio al Serio
27 sty
BGY01:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
6h 25min
1 przesiadka
GDN07:50Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
25 sty
GDN01:50Gdańsk Rębiechowo
6h 55min
1 przesiadka
BGY08:45Bergamo Bergamo-Orio al Serio
27 sty
BGY01:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
6h 25min
1 przesiadka
GDN07:50Gdańsk Rębiechowo
LOT
25 sty
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
21h 00min
1 przesiadka
MXP04:45Mediolan-Malpensa
28 sty
MXP14:30Mediolan-Malpensa
22h 10min
1 przesiadka
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
25 sty
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY11:15Bergamo Bergamo-Orio al Serio
28 sty
BGY10:35Bergamo Bergamo-Orio al Serio
6h 25min
1 przesiadka
GDN17:00Gdańsk Rębiechowo

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Mediolan

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Mediolan z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 100 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 115 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,2

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
LOT
CenaOd 477 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 552 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty LOT: Gdańsk – Mediolan

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Gdańsk – Mediolan
LOT
25 sty
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
21h 00min
1 przesiadka
MXP04:45Mediolan-Malpensa
28 sty
MXP14:30Mediolan-Malpensa
22h 10min
1 przesiadka
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
LOT
25 sty
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
15h 10min
1 przesiadka
MXP04:45Mediolan-Malpensa
27 sty
MXP05:30Mediolan-Malpensa
7h 10min
1 przesiadka
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
LOT
25 sty
GDN00:35Gdańsk Rębiechowo
4h 10min
1 przesiadka
MXP04:45Mediolan-Malpensa
25 sty
MXP14:30Mediolan-Malpensa
4h 35min
1 przesiadka
GDN19:05Gdańsk Rębiechowo
1 411 zł
Znajdź podobne

Loty Ryanair: Gdańsk – Mediolan

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Gdańsk – Mediolan
Ryanair
17 lut
GDN12:20Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY14:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
24 lut
BGY14:50Bergamo Bergamo-Orio al Serio
2h 05min
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
3 lut
GDN12:20Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY14:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
5 lut
BGY05:00Bergamo Bergamo-Orio al Serio
2h 05min
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
15 lut
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
BGY11:15Bergamo Bergamo-Orio al Serio
17 lut
BGY14:50Bergamo Bergamo-Orio al Serio
2h 05min
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Mediolan oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Mediolan, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Wizz Air, i LOT.

  • Gdańsk Rębiechowo – Mediolan – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Gdańsk Rębiechowo – Mediolan wynosi 1195,0 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 2h 05min.


Alternatywne trasy Gdańsk-Mediolan

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena36 zł
Loty Warszawa - Mediolan
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena48 zł
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena28 zł
Loty Poznań - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena64 zł
Loty Lublin - Mediolan
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena299 zł
Loty Wrocław - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena60 zł
Loty Szczecin - Mediolan
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena530 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Mediolan

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Mediolan