Tanie loty na trasie Manchester – Kraków od 82 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Manchester

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Manchester-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

82 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Manchester - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 82 zł. Najlepsza oferta na lot Manchester - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 723 zł.
Najszybszy lot Manchester-Kraków zajmuje 2h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Manchester-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Manchester - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Manchester - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Manchester – Kraków są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Manchester - Kraków to Listopad. Najdroższa pora to Kwiecień.

W który dzień tygodnia loty Manchester – Kraków są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Manchester – Kraków są najtańsze?

wieczorem

Loty Manchester - Kraków są około 53% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Manchester – Kraków?

easyJet

Ryanair i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Manchester-Kraków.

Która trasa podróży Manchester – Kraków jest najtańsza?

Manchester - Kraków Balice

Wybierz trasę Manchester - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Manchester - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Manchester – Kraków?

59 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Manchester - Kraków to 59 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Manchester - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Manchester - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
14 cze
MAN13:20Manchester
2h 25min
KRK15:45Kraków Balice
28 cze
KRK17:15Kraków Balice
2h 35min
MAN19:50Manchester
Kilka linii lotniczych
24 cze
MAN15:30Manchester
26h 55min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
26 cze
KRK03:15Kraków Balice
2h 35min
MAN05:50Manchester
Ryanair
14 cze
MAN13:20Manchester
2h 25min
KRK15:45Kraków Balice
28 cze
KRK17:15Kraków Balice
2h 35min
MAN19:50Manchester
Kilka linii lotniczych
13 cze
MAN06:15Manchester
2h 25min
KRK08:40Kraków Balice
17 cze
KRK10:20Kraków Balice
2h 35min
MAN12:55Manchester
Ryanair
14 cze
MAN13:20Manchester
2h 25min
KRK15:45Kraków Balice
28 cze
KRK12:20Kraków Balice
24h 25min
1 przesiadka
MAN12:45Manchester
Ryanair
14 cze
MAN09:50Manchester
27h 00min
1 przesiadka
KRK12:50Kraków Balice
28 cze
KRK17:15Kraków Balice
2h 35min
MAN19:50Manchester

Znajdź najtańsze oferty lotów Manchester - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Manchester – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
5 cze
MAN10:35Manchester
24h 35min
1 przesiadka
KRK11:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 cze
MAN15:30Manchester
26h 55min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
Ryanair
15 cze
MAN12:10Manchester
14h 35min
1 przesiadka
KRK02:45Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Manchester – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Manchester – Kraków
Ryanair
4 cze
MAN11:40Manchester
2h 25min
KRK14:05Kraków Balice
7 cze
KRK17:15Kraków Balice
2h 35min
MAN19:50Manchester
Kilka linii lotniczych
1 cze
MAN12:10Manchester
14h 35min
1 przesiadka
KRK02:45Kraków Balice
5 cze
KRK02:00Kraków Balice
40h 00min
2 przesiadki
MAN18:00Manchester
Ryanair
1 cze
MAN12:10Manchester
14h 35min
1 przesiadka
KRK02:45Kraków Balice
8 cze
KRK03:05Kraków Balice
31h 45min
2 przesiadki
MAN10:50Manchester
Ryanair
31 maj
MAN13:20Manchester
2h 25min
KRK15:45Kraków Balice
7 cze
KRK17:15Kraków Balice
2h 35min
MAN19:50Manchester
Kilka linii lotniczych
1 cze
MAN12:10Manchester
14h 35min
1 przesiadka
KRK02:45Kraków Balice
5 cze
KRK02:00Kraków Balice
40h 00min
2 przesiadki
MAN18:00Manchester
Ryanair
1 cze
MAN12:10Manchester
14h 35min
1 przesiadka
KRK02:45Kraków Balice
2 cze
KRK12:35Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
MAN18:25Manchester

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Manchester – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Manchester – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 155 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
easyJetCenaOd 241 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów easyJet
  • Loty Ryanair Manchester – Kraków

    Oferty lotów Ryanair na połączenia Manchester – Kraków zaczynają się od 36 zł w obie strony. Ryanair obsługuje średnio 2 loty na tej trasie w tygodniu, a średnia cena za bilet w obie strony wynosi 104 zł. Niektórzy użytkownicy momondo znaleźli jednak znacznie lepsze ceny.

  • Loty easyJet Manchester – Kraków

    Inne popularne linie obsługujące trasę Manchester – Kraków to easyJet (7,1/10, 157 opinii). easyJet oferuje średnio 1 połączenie Manchester – Kraków w tygodniu, zaczynających się już od 56 zł za bilet w obie strony. Średnia cena wynosi natomiast 79 zł.


Loty Ryanair: Manchester – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Manchester – Kraków
Ryanair
14 cze
MAN13:20Manchester
2h 25min
KRK15:45Kraków Balice
28 cze
KRK17:15Kraków Balice
2h 35min
MAN19:50Manchester
Ryanair
14 cze
MAN13:20Manchester
2h 25min
KRK15:45Kraków Balice
28 cze
KRK17:15Kraków Balice
2h 35min
MAN19:50Manchester
Ryanair
14 cze
MAN13:20Manchester
2h 25min
KRK15:45Kraków Balice
28 cze
KRK12:20Kraków Balice
24h 25min
1 przesiadka
MAN12:45Manchester

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Manchester – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Manchester – Kraków Balice, takie jak Ryanair, easyJet i Ryanair UK, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Manchester – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Manchester są od siebie oddalone o 1564,3 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 25min.



Alternatywne trasy Manchester-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena47 zł
Loty Londyn - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena125 zł
Loty Londyn - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena103 zł
Loty Londyn - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena146 zł
Loty Londyn - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena202 zł
Loty Londyn - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena142 zł

Loty podobne do tych na trasie Manchester – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Manchester – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Manchester – Kraków według Twoich preferencji.

Loty na trasie Manchester – Kraków z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Manchester – Kraków.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Manchester – Kraków.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.