Tanie loty na trasie Newcastle upon Tyne – Kraków od 65 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Kraków-Newcastle upon Tyne

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Newcastle upon Tyne-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

65 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Newcastle upon Tyne - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 65 zł. Najlepsza oferta na lot Newcastle upon Tyne - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 336 zł.
Najszybszy lot Newcastle upon Tyne-Kraków zajmuje 2h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Newcastle upon Tyne-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Newcastle upon Tyne - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Newcastle upon Tyne - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Newcastle upon Tyne – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Newcastle upon Tyne - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Maj.

Która trasa podróży Newcastle upon Tyne – Kraków jest najtańsza?

Newcastle upon Tyne - Kraków Balice

Wybierz trasę Newcastle upon Tyne - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Newcastle upon Tyne - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Newcastle upon Tyne – Kraków?

35 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Newcastle upon Tyne - Kraków to 35 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Newcastle upon Tyne - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Newcastle upon Tyne - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
21 cze
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice
23 cze
KRK17:05Kraków Balice
2h 35min
NCL19:40Newcastle upon Tyne
Ryanair
21 cze
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice
28 cze
KRK06:25Kraków Balice
2h 35min
NCL09:00Newcastle upon Tyne
Kilka linii lotniczych
9 cze
NCL07:10Newcastle upon Tyne
26h 25min
2 przesiadki
KRK09:35Kraków Balice
16 cze
KRK02:35Kraków Balice
25h 40min
2 przesiadki
NCL04:15Newcastle upon Tyne
Ryanair
9 cze
NCL13:05Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK15:40Kraków Balice
16 cze
KRK17:05Kraków Balice
2h 35min
NCL19:40Newcastle upon Tyne
Ryanair
19 cze
NCL13:20Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK15:55Kraków Balice
23 cze
KRK17:05Kraków Balice
2h 35min
NCL19:40Newcastle upon Tyne
Ryanair
21 cze
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice
23 cze
KRK02:35Kraków Balice
30h 10min
2 przesiadki
NCL08:45Newcastle upon Tyne

Znajdź najtańsze oferty lotów Newcastle upon Tyne - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Newcastle upon Tyne – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
21 cze
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
12 cze
NCL16:35Newcastle upon Tyne
25h 35min
2 przesiadki
KRK18:10Kraków Balice
Ryanair
28 cze
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Newcastle upon Tyne – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Newcastle upon Tyne – Kraków
Ryanair
31 maj
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice
2 cze
KRK02:35Kraków Balice
30h 10min
2 przesiadki
NCL08:45Newcastle upon Tyne
Kilka linii lotniczych
2 cze
NCL07:10Newcastle upon Tyne
26h 25min
2 przesiadki
KRK09:35Kraków Balice
5 cze
KRK17:50Kraków Balice
25h 00min
1 przesiadka
NCL18:50Newcastle upon Tyne
Ryanair
31 maj
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice
2 cze
KRK17:05Kraków Balice
2h 35min
NCL19:40Newcastle upon Tyne
Ryanair
31 maj
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice
2 cze
KRK17:05Kraków Balice
2h 35min
NCL19:40Newcastle upon Tyne
Ryanair
2 cze
NCL13:05Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK15:40Kraków Balice
5 cze
KRK17:50Kraków Balice
25h 00min
1 przesiadka
NCL18:50Newcastle upon Tyne
Kilka linii lotniczych
31 maj
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice
2 cze
KRK02:00Kraków Balice
10h 55min
2 przesiadki
NCL12:55Newcastle upon Tyne

Loty Ryanair: Newcastle upon Tyne – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Newcastle upon Tyne – Kraków
Ryanair
21 cze
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice
23 cze
KRK17:05Kraków Balice
2h 35min
NCL19:40Newcastle upon Tyne
Ryanair
21 cze
NCL02:25Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK05:00Kraków Balice
28 cze
KRK06:25Kraków Balice
2h 35min
NCL09:00Newcastle upon Tyne
Ryanair
9 cze
NCL13:05Newcastle upon Tyne
2h 35min
KRK15:40Kraków Balice
16 cze
KRK17:05Kraków Balice
2h 35min
NCL19:40Newcastle upon Tyne

  • Newcastle upon Tyne – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Newcastle upon Tyne i Kraków Balice dzieli dystans 1548,4 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 35min.



Alternatywne trasy Newcastle upon Tyne-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena47 zł
Loty Londyn - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena125 zł
Loty Londyn - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena103 zł
Loty Manchester - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena224 zł
Loty Londyn - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena146 zł
Loty Londyn - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena202 zł
Loty Londyn - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena142 zł

Loty podobne do tych na trasie Newcastle upon Tyne – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Newcastle upon Tyne – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Newcastle upon Tyne – Kraków. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Newcastle upon Tyne – Kraków z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Newcastle upon Tyne – Kraków momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Newcastle upon Tyne – Kraków, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.