Tanie loty na trasie Kraków – Karaczi od 1 875 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Karaczi-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Karaczi
Najkrótszy czas lotu17h 15minNajszybszy lot Kraków-Karaczi zajmuje 17h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Karaczi. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Karaczi Quaid-E-Azam Intl.
Karaczi — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Karaczi: Karaczi Quaid-E-Azam Intl (KHI)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Karaczi?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Karaczi są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Kraków – Karaczi są najtańsze?

w południe

Loty Kraków - Karaczi są około 0% droższe w południe niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Karaczi?

flydubai

flydubai to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kraków-Karaczi.

Która trasa podróży Kraków – Karaczi jest najtańsza?

Kraków Balice - Karaczi Quaid-E-Azam Intl

Wybierz trasę Kraków Balice - Karaczi Quaid-E-Azam Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Karaczi.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Karaczi

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Karaczi, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
2 lut
KRK02:00Kraków Balice
17h 15min
2 przesiadki
KHI19:15Karaczi Quaid-E-Azam Intl
8 lut
KHI00:20Karaczi Quaid-E-Azam Intl
14h 50min
2 przesiadki
KRK15:10Kraków Balice
1 875 zł
Znajdź podobne
flydubai
2 lut
KRK07:00Kraków Balice
16h 55min
1 przesiadka
KHI23:55Karaczi Quaid-E-Azam Intl
8 lut
KHI04:55Karaczi Quaid-E-Azam Intl
29h 10min
1 przesiadka
KRK10:05Kraków Balice
2 543 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
KRK00:45Kraków Balice
18h 30min
3 przesiadki
KHI19:15Karaczi Quaid-E-Azam Intl
8 lut
KHI00:20Karaczi Quaid-E-Azam Intl
32h 05min
2 przesiadki
KRK08:25Kraków Balice
2 463 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
KRK07:00Kraków Balice
23h 20min
1 przesiadka
KHI06:20Karaczi Quaid-E-Azam Intl
8 lut
KHI02:15Karaczi Quaid-E-Azam Intl
20h 00min
2 przesiadki
KRK22:15Kraków Balice
2 670 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
KRK06:35Kraków Balice
15h 15min
2 przesiadki
KHI21:50Karaczi Quaid-E-Azam Intl
7 lut
KHI23:20Karaczi Quaid-E-Azam Intl
17h 35min
2 przesiadki
KRK16:55Kraków Balice
3 333 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
KRK07:00Kraków Balice
23h 20min
1 przesiadka
KHI06:20Karaczi Quaid-E-Azam Intl
7 lut
KHI23:20Karaczi Quaid-E-Azam Intl
23h 35min
2 przesiadki
KRK22:55Kraków Balice
3 448 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Karaczi

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Karaczi z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
flydubai
CenaOd 2 512 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
5,8

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Karaczi Quaid-E-Azam Intl oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Karaczi Quaid-E-Azam Intl, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to flydubai. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak flydubai, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Karaczi Quaid-E-Azam Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Karaczi Quaid-E-Azam Intl i Kraków Balice są od siebie oddalone o 4892,1 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 15h 15min.


Alternatywne trasy Kraków-Karaczi

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Lahaur
Najkrótszy czas lotu24h 40min
Najniższa cena2 729 zł
Loty Warszawa - Sijalkot
Najkrótszy czas lotu15h 15min
Najniższa cena6 634 zł
Loty Warszawa - Islamabad
Najkrótszy czas lotu17h 25min
Najniższa cena2 356 zł
Loty Kraków - Islamabad
Najkrótszy czas lotu47h 10min
Najniższa cena2 884 zł
Loty Warszawa - Lahaur
Najkrótszy czas lotu14h 55min
Najniższa cena2 173 zł
Loty Warszawa - Karaczi
Najkrótszy czas lotu22h 10min
Najniższa cena2 574 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Karaczi

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Karaczi

Loty do innych miast: Pakistan

Karaczi to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju