Tanie loty na trasie Belfast – Kraków od 182 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Kraków-Belfast

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Belfast-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę2 519 złNajlepsza oferta na podróż Belfast – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 519 zł. Najlepsza cena lotu Belfast – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 182 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 50minNajszybszy lot Belfast-Kraków zajmuje 2h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Belfast-Kraków. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Belfast Intl - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Belfast City - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Belfast - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Belfast – Kraków są najtańsze?

Październik

Najtańsza pora roku na lot Belfast - Kraków to Październik. Najdroższa pora to Lipiec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Belfast – Kraków?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Belfast-Kraków.

Która trasa podróży Belfast – Kraków jest najtańsza?

Belfast Intl - Kraków Balice

Wybierz trasę Belfast Intl - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Belfast - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Belfast – Kraków?

20 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Belfast - Kraków to 20 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Belfast - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Belfast - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
22 mar
BFS10:00Belfast Intl
6h 15min
1 przesiadka
KRK16:15Kraków Balice
26 mar
KRK13:10Kraków Balice
19h 50min
1 przesiadka
BFS09:00Belfast Intl
easyJet
17 mar
BFS17:05Belfast Intl
12h 35min
1 przesiadka
KRK05:40Kraków Balice
20 mar
KRK12:25Kraków Balice
16h 55min
1 przesiadka
BFS05:20Belfast Intl
KLM
17 mar
BHD13:20Belfast City
16h 50min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
20 mar
KRK02:00Kraków Balice
11h 50min
1 przesiadka
BHD13:50Belfast City
Kilka linii lotniczych
22 mar
BFS16:55Belfast Intl
24h 10min
2 przesiadki
KRK17:05Kraków Balice
26 mar
KRK13:10Kraków Balice
27h 05min
2 przesiadki
BFS16:15Belfast Intl
Kilka linii lotniczych
17 mar
BFS14:25Belfast Intl
26h 00min
1 przesiadka
KRK16:25Kraków Balice
20 mar
KRK13:25Kraków Balice
28h 05min
2 przesiadki
BFS17:30Belfast Intl
Kilka linii lotniczych
21 mar
BFS02:00Belfast Intl
9h 20min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
27 mar
KRK11:05Kraków Balice
30h 10min
2 przesiadki
BFS17:15Belfast Intl

Znajdź najtańsze oferty lotów Belfast - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Belfast – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i easyJet.
easyJet
18 mar
BFS17:00Belfast Intl
12h 20min
1 przesiadka
KRK05:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
18 mar
BFS17:00Belfast Intl
13h 55min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
18 mar
BHD15:25Belfast City
15h 30min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Belfast – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Belfast – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 317 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8

Loty KLM: Belfast – Kraków

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Belfast – Kraków
KLM
17 mar
BHD13:20Belfast City
16h 50min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
20 mar
KRK02:00Kraków Balice
11h 50min
1 przesiadka
BHD13:50Belfast City
KLM
21 mar
BHD13:20Belfast City
4h 30min
1 przesiadka
KRK17:50Kraków Balice
27 mar
KRK02:35Kraków Balice
11h 10min
1 przesiadka
BHD13:45Belfast City
KLM
21 cze
BHD13:15Belfast City
22h 55min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
28 cze
KRK07:45Kraków Balice
6h 00min
1 przesiadka
BHD13:45Belfast City

Loty easyJet: Belfast – Kraków

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Belfast – Kraków
easyJet
17 mar
BFS17:05Belfast Intl
12h 35min
1 przesiadka
KRK05:40Kraków Balice
20 mar
KRK12:25Kraków Balice
16h 55min
1 przesiadka
BFS05:20Belfast Intl
easyJet
21 cze
BFS09:40Belfast Intl
22h 40min
1 przesiadka
KRK08:20Kraków Balice
28 cze
KRK10:15Kraków Balice
3h 00min
BFS13:15Belfast Intl
easyJet
21 cze
BFS09:40Belfast Intl
22h 40min
1 przesiadka
KRK08:20Kraków Balice
28 cze
KRK09:30Kraków Balice
9h 30min
1 przesiadka
BFS19:00Belfast Intl

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Belfast – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Belfast – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair i easyJet.

  • Belfast – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Belfast – Kraków Balice wynosi 1815,7 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 50min.


Alternatywne trasy Belfast-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Belfast - Warszawa
Najkrótszy czas lotu11h 30min
Najniższa cena682 zł
Loty Belfast - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena504 zł
Loty Belfast - Wrocław
Najkrótszy czas lotu15h 20min
Najniższa cena670 zł
Loty Belfast - Katowice
Najkrótszy czas lotu13h 20min
Najniższa cena754 zł
Loty Belfast - Poznań
Najkrótszy czas lotu14h 45min
Najniższa cena1 440 zł

Loty podobne do tych na trasie Belfast – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Belfast – Kraków