Tanie loty na trasie Belfast – Katowice od 592 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Informacje o trasie Katowice-Belfast

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Belfast-Katowice

Najkrótszy czas lotu

5h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Katowice — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Belfast-Katowice zajmuje 5h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Belfast-Katowice. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Belfast Intl - Lotnisko Katowice-Pyrzowice i Lotnisko Belfast City - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Jak znaleźć najtańsze loty Belfast - Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Belfast – Katowice jest najtańsza?

Belfast Intl - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Belfast Intl - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Belfast - Katowice.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Belfast - Katowice

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Belfast - Katowice, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
22 sie
BFS16:05Belfast Intl
14h 55min
1 przesiadka
KTW07:00Katowice-Pyrzowice
13 wrz
KTW15:50Katowice-Pyrzowice
14h 25min
1 przesiadka
BFS06:15Belfast Intl
Kilka linii lotniczych
22 sie
BFS03:55Belfast Intl
32h 35min
2 przesiadki
KTW12:30Katowice-Pyrzowice
13 wrz
KTW15:50Katowice-Pyrzowice
14h 25min
1 przesiadka
BFS06:15Belfast Intl
Kilka linii lotniczych
15 lip
BFS17:40Belfast Intl
13h 20min
1 przesiadka
KTW07:00Katowice-Pyrzowice
26 lip
KTW02:30Katowice-Pyrzowice
8h 55min
1 przesiadka
BFS11:25Belfast Intl
1 044 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lip
BHD16:00Belfast City
15h 00min
1 przesiadka
KTW07:00Katowice-Pyrzowice
26 lip
KTW15:50Katowice-Pyrzowice
13h 30min
1 przesiadka
BHD05:20Belfast City
1 134 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lip
BFS17:40Belfast Intl
13h 20min
1 przesiadka
KTW07:00Katowice-Pyrzowice
26 lip
KTW07:05Katowice-Pyrzowice
23h 40min
2 przesiadki
BFS06:45Belfast Intl
1 174 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lip
BFS13:35Belfast Intl
16h 40min
3 przesiadki
KTW06:15Katowice-Pyrzowice
26 lip
KTW02:30Katowice-Pyrzowice
8h 55min
1 przesiadka
BFS11:25Belfast Intl
1 461 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Belfast - Katowice w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
11 lip
BFS16:05Belfast Intl
14h 55min
1 przesiadka
KTW07:00Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
11 lip
BFS17:05Belfast Intl
25h 40min
2 przesiadki
KTW18:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
10 lip
BHD14:00Belfast City
7h 25min
1 przesiadka
KTW21:25Katowice-Pyrzowice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Belfast – Katowice

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Belfast – Katowice
Kilka linii lotniczych
9 lip
BFS17:25Belfast Intl
10h 50min
1 przesiadka
KTW04:15Katowice-Pyrzowice
16 lip
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
27h 15min
3 przesiadki
BFS05:00Belfast Intl
1 331 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lip
BFS17:25Belfast Intl
10h 50min
1 przesiadka
KTW04:15Katowice-Pyrzowice
16 lip
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
27h 40min
2 przesiadki
BFS19:35Belfast Intl
1 335 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lip
BFS17:25Belfast Intl
10h 50min
1 przesiadka
KTW04:15Katowice-Pyrzowice
16 lip
KTW14:05Katowice-Pyrzowice
16h 55min
1 przesiadka
BFS07:00Belfast Intl
1 353 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lip
BFS02:55Belfast Intl
27h 25min
2 przesiadki
KTW06:20Katowice-Pyrzowice
16 lip
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
27h 15min
3 przesiadki
BFS05:00Belfast Intl
1 421 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lip
BHD10:25Belfast City
32h 05min
2 przesiadki
KTW18:30Katowice-Pyrzowice
16 lip
KTW10:50Katowice-Pyrzowice
27h 40min
2 przesiadki
BHD14:30Belfast City
1 560 zł
Znajdź podobne

  • Belfast – Katowice-Pyrzowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Belfast i Katowice-Pyrzowice dzieli dystans 1747,9 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 13h 20min.



Alternatywne trasy Belfast-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Belfast - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena538 zł
Loty Belfast - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena735 zł
Loty Belfast - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena784 zł
Loty Belfast - Wrocław
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena708 zł
Loty Belfast - Poznań
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena1 134 zł

Loty podobne do tych na trasie Belfast – Katowice

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Belfast – Katowice

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Belfast – Katowice. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Wszystkie wyszukiwania lotów Belfast – Katowice na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Belfast – Katowice. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Belfast – Katowice można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.