Loty Europa Polska Szczecin Wrocław - Szczecin

Loty Wrocław-Szczecin

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Wrocław - Szczecin

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Szczecin, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
LOT
LOT
09 wrz
WRO
20:20
Lotnisko Wrocław-Strachowice
5h 50min
1 przesiadka
02:10
+1
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
LOT
14 wrz
SZZ
00:20
Lotnisko Szczecin Goleniów
13h 10min
1 przesiadka
13:30
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 008 PLN
LOT
LOT
28 sie
WRO
07:35
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 50min
1 przesiadka
10:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
LOT
29 sie
SZZ
12:45
Lotnisko Szczecin Goleniów
23h 45min
1 przesiadka
12:30
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 419 PLN
LOT
LOT
09 wrz
WRO
20:20
Lotnisko Wrocław-Strachowice
5h 50min
1 przesiadka
02:10
+1
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
LOT
14 wrz
SZZ
00:20
Lotnisko Szczecin Goleniów
13h 10min
1 przesiadka
13:30
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 008 PLN
LOT
LOT
28 sie
WRO
07:35
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 50min
1 przesiadka
10:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
LOT
29 sie
SZZ
12:45
Lotnisko Szczecin Goleniów
23h 45min
1 przesiadka
12:30
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 419 PLN

Informacje o trasie Szczecin-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Szczecin
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 50 min Najszybszy lot Wrocław-Szczecin zajmuje 2 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Szczecin. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Wrocław-Strachowice - Szczecin Goleniów.
Lotniska - Szczecin 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Szczecin: Szczecin Goleniów (SZZ)

Alternatywne trasy Wrocław-Szczecin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 10min
Najniższa cena
78 PLN
Kraków - Szczecin
Najkrótszy czas lotu
1h 15min
Najniższa cena
78 PLN
Wrocław - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 05min
Najniższa cena
78 PLN

Wrocław - loty do:

Szczecin - loty z:

*Ceny lotów do miasta Szczecin to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Szczecin Wrocław - Szczecin