Loty Europa Polska Szczecin Poznań - Szczecin

Tanie loty Poznań - Szczecin

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Poznań - Szczecin

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Szczecin, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
13 gru
11:55
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
23h 15min
1 przesiadka
SZZ
11:10
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
Wizz Air
15 gru
16:00
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
17h 35min
1 przesiadka
POZ
09:35
+1
Lotnisko Poznań Ławica
614 PLN
Ryanair
Ryanair
08 gru
13:05
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
8h 00min
1 przesiadka
SZZ
21:05
Lotnisko Szczecin Goleniów
Ryanair
15 gru
22:05
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
11h 30min
1 przesiadka
POZ
09:35
+1
Lotnisko Poznań Ławica
850 PLN
Ryanair
Ryanair
08 gru
13:05
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
8h 00min
1 przesiadka
SZZ
21:05
Lotnisko Szczecin Goleniów
Ryanair
15 gru
22:05
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
11h 30min
1 przesiadka
POZ
09:35
+1
Lotnisko Poznań Ławica
850 PLN
Wizz Air
Wizz Air
13 gru
11:55
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
23h 15min
1 przesiadka
SZZ
11:10
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
Wizz Air
15 gru
16:00
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
17h 35min
1 przesiadka
POZ
09:35
+1
Lotnisko Poznań Ławica
614 PLN

Informacje o trasie Szczecin-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Szczecin
Najkrótszy czas lotu 8 godz. 0 min Najszybszy lot Poznań-Szczecin zajmuje 8 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Szczecin. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Poznań Ławica - Szczecin Goleniów.
Lotniska - Szczecin 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Szczecin: Szczecin Goleniów (SZZ)

Alternatywne trasy Poznań-Szczecin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Szczecin
Najkrótszy czas lotu
11h 55min
Najniższa cena
699 PLN
Gdańsk - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
13h 40min
Najniższa cena
1 062 PLN

Poznań - loty do:

Szczecin - loty z:

*Ceny lotów do: Szczecin to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Szczecin Poznań - Szczecin