Loty Kraków-Wenecja

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Wenecja

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Wenecja, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
10 sie
KRK
17:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
18:40
TSF
Lotnisko Wenecja Treviso
Ryanair
21 sie
TSF
17:55
Lotnisko Wenecja Treviso
1h 35min
19:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
156 PLN
Ryanair
Ryanair
24 lip
KRK
15:55
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
17:30
TSF
Lotnisko Wenecja Treviso
Ryanair
07 sie
TSF
17:55
Lotnisko Wenecja Treviso
1h 35min
19:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
228 PLN
Ryanair
Ryanair
31 lip
KRK
15:55
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
17:30
TSF
Lotnisko Wenecja Treviso
Ryanair
03 sie
TSF
19:05
Lotnisko Wenecja Treviso
1h 35min
20:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
258 PLN
Ryanair
Ryanair
10 sie
KRK
17:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
18:40
TSF
Lotnisko Wenecja Treviso
Ryanair
21 sie
TSF
17:55
Lotnisko Wenecja Treviso
1h 35min
19:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
156 PLN
Ryanair
Ryanair
24 lip
KRK
15:55
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
17:30
TSF
Lotnisko Wenecja Treviso
Ryanair
07 sie
TSF
17:55
Lotnisko Wenecja Treviso
1h 35min
19:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
228 PLN
Ryanair
Ryanair
31 lip
KRK
15:55
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
17:30
TSF
Lotnisko Wenecja Treviso
Ryanair
03 sie
TSF
19:05
Lotnisko Wenecja Treviso
1h 35min
20:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
258 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Wenecja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
październik
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Wenecja to październik. Najdroższa pora to maj.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
po południu
Loty Kraków - Wenecja są około 331% droższe rano niż po południu.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, easyJet i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Wenecja.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Wenecja Treviso
Wybierz trasę Kraków Balice - Wenecja Treviso, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Wenecja.
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
40 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Wenecja to 40 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Wenecja-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Wenecja
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 35 min
Najszybszy lot Kraków-Wenecja zajmuje 1 godz. 35 min.
Loty bezpośrednie
Śr i So
Bezpośrednie loty Kraków-Wenecja – środa i sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Wenecja
2 lotniska
Są 2 lotniska w pobliżu Wenecja: Wenecja Treviso (TSF), Wenecja-Marco Polo (VCE)

Alternatywne trasy Kraków-Wenecja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
156 PLN
Kraków - Rimini
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
194 PLN
Rzeszów - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
14h 20min
Najniższa cena
464 PLN
Rzeszów - Wenecja
Najkrótszy czas lotu
6h 20min
Najniższa cena
464 PLN
Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
137 PLN
Katowice - Wenecja
Najkrótszy czas lotu
3h 35min
Najniższa cena
536 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Wenecja - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Wenecja to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.