Tanie loty Kraków - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl od 2 134 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Lotnisko Waszyngton Dulles Intl-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Lotnisko Waszyngton Dulles Intl
Znaleziono najlepszą cenę10 023 złNajlepsza cena za lot Kraków – Lotnisko Waszyngton Dulles Intl znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 10 023 zł
Najkrótszy czas lotu15h 50minNajszybszy lot Kraków-Lotnisko Waszyngton Dulles Intl zajmuje 15h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Lotnisko Waszyngton Dulles Intl. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Lotnisko Waszyngton Dulles Intl są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl to Kwiecień. Najdroższa pora to Wrzesień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Lotnisko Waszyngton Dulles Intl?

KLM

KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Lotnisko Waszyngton Dulles Intl.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
17 mar
KRK02:25Kraków Balice
18h 31min
2 przesiadki
IAD20:56Waszyngton Dulles Intl
1 kwi
IAD18:20Waszyngton Dulles Intl
11h 35min
1 przesiadka
KRK05:55Kraków Balice
2 405 zł
Znajdź podobne
Air Canada
17 mar
KRK02:25Kraków Balice
18h 31min
2 przesiadki
IAD20:56Waszyngton Dulles Intl
1 kwi
IAD08:35Waszyngton Dulles Intl
18h 05min
2 przesiadki
KRK02:40Kraków Balice
2 413 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
17 mar
KRK02:20Kraków Balice
15h 30min
1 przesiadka
IAD17:50Waszyngton Dulles Intl
1 kwi
IAD18:20Waszyngton Dulles Intl
11h 35min
1 przesiadka
KRK05:55Kraków Balice
2 442 zł
Znajdź podobne
KLM
7 gru
KRK01:00Kraków Balice
16h 30min
2 przesiadki
IAD17:30Waszyngton Dulles Intl
13 gru
IAD12:40Waszyngton Dulles Intl
23h 10min
1 przesiadka
KRK11:50Kraków Balice
3 092 zł
Znajdź podobne
British Airways
26 gru
KRK07:20Kraków Balice
13h 35min
1 przesiadka
IAD20:55Waszyngton Dulles Intl
9 sty
IAD13:25Waszyngton Dulles Intl
11h 15min
1 przesiadka
KRK00:40Kraków Balice
3 613 zł
Znajdź podobne
United Airlines
26 gru
KRK08:25Kraków Balice
26h 07min
2 przesiadki
IAD10:32Waszyngton Dulles Intl
9 sty
IAD12:05Waszyngton Dulles Intl
17h 50min
2 przesiadki
KRK05:55Kraków Balice
3 647 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Lotnisko Waszyngton Dulles Intl w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM.
Kilka linii lotniczych
10 gru
KRK12:15Kraków Balice
30h 55min
2 przesiadki
IAD19:10Waszyngton Dulles Intl
2 134 zł
Znajdź podobne
KLM
10 gru
KRK11:50Kraków Balice
29h 00min
1 przesiadka
IAD16:50Waszyngton Dulles Intl
2 780 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 gru
KRK16:50Kraków Balice
26h 20min
3 przesiadki
IAD19:10Waszyngton Dulles Intl
2 188 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Lotnisko Waszyngton Dulles Intl

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Lotnisko Waszyngton Dulles Intl
Kilka linii lotniczych
5 gru
KRK01:45Kraków Balice
17h 25min
2 przesiadki
IAD19:10Waszyngton Dulles Intl
10 gru
IAD14:35Waszyngton Dulles Intl
33h 35min
3 przesiadki
KRK00:10Kraków Balice
2 713 zł
Znajdź podobne
Delta
3 gru
KRK01:00Kraków Balice
15h 50min
1 przesiadka
IAD16:50Waszyngton Dulles Intl
10 sty
IAD08:05Waszyngton Dulles Intl
16h 05min
2 przesiadki
KRK00:10Kraków Balice
2 917 zł
Znajdź podobne
KLM
3 gru
KRK06:40Kraków Balice
34h 10min
1 przesiadka
IAD16:50Waszyngton Dulles Intl
10 sty
IAD08:05Waszyngton Dulles Intl
21h 05min
2 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
2 921 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
4 gru
KRK13:20Kraków Balice
26h 10min
2 przesiadki
IAD15:30Waszyngton Dulles Intl
12 gru
IAD13:00Waszyngton Dulles Intl
23h 15min
2 przesiadki
KRK12:15Kraków Balice
3 551 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 gru
KRK01:25Kraków Balice
15h 05min
1 przesiadka
IAD16:30Waszyngton Dulles Intl
10 gru
IAD12:40Waszyngton Dulles Intl
13h 05min
2 przesiadki
KRK01:45Kraków Balice
3 780 zł
Znajdź podobne
Air Canada
3 gru
KRK01:20Kraków Balice
15h 29min
2 przesiadki
IAD16:49Waszyngton Dulles Intl
10 sty
IAD01:00Waszyngton Dulles Intl
24h 45min
3 przesiadki
KRK01:45Kraków Balice
4 647 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lotnisko Waszyngton Dulles Intl

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lotnisko Waszyngton Dulles Intl z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 1 471 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Lufthansa
CenaOd 2 587 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Waszyngton Dulles Intl oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Waszyngton Dulles Intl, takie jak Lufthansa i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Waszyngton Dulles Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Waszyngton Dulles Intl i Kraków Balice są od siebie oddalone o 7256,4 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 12h 15min.


Alternatywne trasy Kraków-Lotnisko Waszyngton Dulles Intl

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena1 850 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat
Najkrótszy czas lotu16h 14min
Najniższa cena2 276 zł
Loty Warszawa - Baltimore
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena2 230 zł
Loty Gdańsk - Baltimore
Najkrótszy czas lotu17h 19min
Najniższa cena2 309 zł
Loty Wrocław - Baltimore
Najkrótszy czas lotu14h 02min
Najniższa cena2 401 zł
Loty Poznań - Baltimore
Najkrótszy czas lotu19h 20min
Najniższa cena4 288 zł
Loty Kraków - Baltimore
Najkrótszy czas lotu16h 04min
Najniższa cena2 438 zł
Loty Katowice - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena2 626 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl
Najkrótszy czas lotu14h 09min
Najniższa cena1 884 zł
Loty Katowice - Baltimore
Najkrótszy czas lotu16h 29min
Najniższa cena3 334 zł

Podobne loty: Kraków – Lotnisko Waszyngton Dulles Intl

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Lotnisko Waszyngton Dulles Intl