Loty Europa Rumunia Kluż-Napoka

Kluż-Napoka – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Kluż-Napoka (CLJ)
pt. 05.03.
pt. 12.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Kluż-Napoka — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Kluż-Napoka?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Warszawa – Kluż-Napoka w cenie 447 zł. To 55% taniej niż większość ofert lotów do miasta Kluż-Napoka. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

W którym miesiącu polecę do miasta Kluż-Napoka najtaniej?

Zazwyczaj październik to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Kluż-Napoka. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 429 zł. Nasze dane pokazują, że czerwiec to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Kluż-Napoka. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 432 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Kluż-Napoka?

Najlepiej rezerwować lot Kluż-Napoka – Polska z 38-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 608 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Kluż-Napoka są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że piątek to najtańszy dzień na lot Polska - Kluż-Napoka. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 402 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Planując wylot na najdroższy dzień tygodnia, jakim jest niedziela, można oczekiwać, że lot Polska - Kluż-Napoka wyniesie około 984 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Kluż-Napoka są najtańsze?

Rano to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Kluż-Napoka. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 531 zł. Wieczorem to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 1 105 zł.

Czy w pobliżu miasta Kluż-Napoka znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Kluż-Napoka jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Tirgu Mures (70 km od centrum), Lotnisko Baia Mare (99 km od centrum), Lotnisko Sybin (115 km od centrum), Lotnisko Satu Mare (118 km od centrum) lub Lotnisko Oradea (133 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Kluż-Napoka?

Za lot na Lotnisko Baia Mare zapłacisz średnio 436 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Kluż-Napoka — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kluż-Napoka znalezione przez użytkowników momondo.
Lufthansa
29 lip
02:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 25min
1 przesiadka
08:25Kluż-Napoka
11 sie
10:05Kluż-Napoka
7h 50min
1 przesiadka
17:55Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
31 mar
11:30Warszawa Lotnisko Chopina
8h 55min
1 przesiadka
20:25Kluż-Napoka
15 kwi
10:55Kluż-Napoka
8h 55min
1 przesiadka
19:50Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
29 lip
12:25Warszawa Lotnisko Chopina
19h 40min
1 przesiadka
08:05Kluż-Napoka
11 sie
10:30Kluż-Napoka
1h 35min
12:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 346 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 mar
11:30Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
2 przesiadki
04:30Kluż-Napoka
15 kwi
10:55Kluż-Napoka
8h 55min
1 przesiadka
19:50Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
29 lip
02:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 25min
1 przesiadka
08:25Kluż-Napoka
11 sie
10:05Kluż-Napoka
20h 00min
2 przesiadki
06:05Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
31 mar
18:50Warszawa Lotnisko Chopina
19h 10min
3 przesiadki
14:00Kluż-Napoka
15 kwi
05:10Kluż-Napoka
10h 50min
2 przesiadki
16:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 944 zł
Znajdź podobne

Kluż-Napoka – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Kluż-Napoka, sprawdź poniższe oferty,.
Lufthansa
14 mar
03:00Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
10:55Kluż-Napoka
1 929 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 mar
11:30Warszawa Lotnisko Chopina
8h 55min
1 przesiadka
20:25Kluż-Napoka
Kilka linii lotniczych
29 mar
11:30Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
2 przesiadki
04:30Kluż-Napoka

Które linie latają do miasta Kluż-Napoka?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Kluż-Napoka

Kluż-Napoka — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Poznań - Kluż-Napoka
Najkrótszy czas lotu
6h 10min
Najniższa cena
512 zł
Loty Kraków - Kluż-Napoka
Najkrótszy czas lotu
23h 05min
Najniższa cena
546 zł
Loty Warszawa - Kluż-Napoka
Najkrótszy czas lotu
5h 25min
Najniższa cena
621 zł

Loty Europa Rumunia Kluż-Napoka
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza