Jassy – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Jassy – informacje o lotach

Jassy – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

435 zł

Najlepsza cena w obie strony

677 zł

Najkrótszy czas lotu

6h 55min

Obsługiwany przez

3 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Jassy w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 435 zł (Kraków Balice – Jassy).
Najlepsza cena za lot Polska – Jassy w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 677 zł (Kraków Balice – Jassy).
Najkrótszy lot Polska – Jassy trwa 6h 55min (Kraków Balice – Jassy).
Jassy – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze i są to Lufthansa, Austrian Airlines oraz Duże linie lotnicze.

Jassy — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Wrocław – Jassy w cenie 189 zł. To 85% taniej niż większość ofert lotów do miasta Jassy. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

Zazwyczaj Luty to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Jassy. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 385 zł. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na Luty, Czerwiec to równie dobry moment na lot Polska - Jassy. Większość użytkowników momondo planujących lot w tym okresie, znajduje wtedy bilety lotnicze w cenie około 932 zł.

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Jassy jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Bacau (89 km od centrum) lub Lotnisko Suczawa Salcea (110 km od centrum).

Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Jassy jest Lotnisko Suczawa Salcea ze średnią ceną 809 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.



Jassy — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Jassy znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
27 lip
KRK15:50Kraków Balice
24h 00min
2 przesiadki
IAS15:50Jassy
31 lip
IAS16:05Jassy
19h 55min
1 przesiadka
KRK12:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 sie
KRK06:05Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
IAS14:00Jassy
11 sie
IAS01:00Jassy
16h 10min
2 przesiadki
KRK17:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 sie
KRK07:35Kraków Balice
35h 35min
2 przesiadki
IAS19:10Jassy
11 sie
IAS01:00Jassy
16h 10min
2 przesiadki
KRK17:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 sie
KRK06:05Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
IAS14:00Jassy
11 sie
IAS01:00Jassy
16h 10min
2 przesiadki
KRK17:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 sie
KRK06:05Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
IAS14:00Jassy
11 sie
IAS16:00Jassy
18h 45min
1 przesiadka
KRK10:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 lip
KRK09:20Kraków Balice
22h 50min
1 przesiadka
IAS08:10Jassy
31 lip
IAS16:05Jassy
19h 55min
1 przesiadka
KRK12:00Kraków Balice

Jassy – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Jassy w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Austrian Airlines i Duże linie lotnicze.
Kilka linii lotniczych
28 lip
KRK02:35Kraków Balice
35h 25min
2 przesiadki
IAS14:00Jassy
Austrian Airlines
31 lip
KRK10:30Kraków Balice
9h 50min
1 przesiadka
IAS20:20Jassy
Austrian Airlines
28 lip
KRK10:30Kraków Balice
9h 50min
1 przesiadka
IAS20:20Jassy

Które linie latają do miasta Jassy?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Jassy

Które linie latają do miasta Jassy?

Według naszych danych najpopularniejszymi liniami lotniczymi obsługującymi loty Polska – Jassy są Austrian Airlines, LOT i Wizz Air. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty Austrian Airlines do miasta Jassy

Austrian Airlines to popularny wybór wśród podróżujących, których interesuje Jassy. Linie te obsługują 7 lotów tygodniowo, najczęściej na trasie Wiedeń-Schwechat – Jassy. Ceny biletów Austrian Airlines zależeć będą od daty i miejsca wylotu. Użytkownikom momondo udało się znaleźć oferty już za 912 zł (wylot: Warszawa Chopina). W 130 opiniach nasi użytkownicy ocenili Austrian Airlines na 7,0/10.


Jassy — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Jassy
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena677 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Jassy


Loty do innych miast: Rumunia

Jassy to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Jassy). Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty do miasta Jassy z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Jassy dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Jassy. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.