Loty Europa Polska Wrocław Kraków - Wrocław

Tanie loty Kraków - Wrocław

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Wrocław

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Wrocław, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
19 gru
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
16:40
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
Ryanair
23 gru
WRO
22:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
11h 15min
1 przesiadka
09:25
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
511 PLN
Wizz Air
Wizz Air
23 lis
KRK
13:40
Lotnisko Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
19:45
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
Wizz Air
24 lis
WRO
22:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
11h 15min
1 przesiadka
09:25
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
817 PLN
SWISS
SWISS
22 lis
KRK
10:30
Lotnisko Kraków Balice
8h 50min
1 przesiadka
19:20
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
SWISS
24 lis
WRO
20:35
Lotnisko Wrocław-Strachowice
13h 05min
1 przesiadka
09:40
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
11 812 PLN
Lufthansa
Lufthansa
04 gru
KRK
18:20
Lotnisko Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
00:25
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
Lufthansa
11 gru
WRO
18:25
Lotnisko Wrocław-Strachowice
6h 10min
1 przesiadka
00:35
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
13 310 PLN
Wizz Air
Wizz Air
23 lis
KRK
13:40
Lotnisko Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
19:45
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
Wizz Air
24 lis
WRO
22:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
11h 15min
1 przesiadka
09:25
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
817 PLN
Ryanair
Ryanair
19 gru
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
16:40
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
Ryanair
23 gru
WRO
22:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
11h 15min
1 przesiadka
09:25
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
511 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
kwiecień
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Wrocław to kwiecień. Najdroższa pora to styczeń.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
czwartek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Wrocław?
po południu
Loty Kraków - Wrocław są około 26% droższe wieczorem niż po południu.
Które połączenie jest najtańsze?
Kraków Balice - Wrocław-Strachowice
Wybierz trasę Kraków Balice - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Wrocław.
KRK
Kraków Balice
WRO
Wrocław-Strachowice

Informacje o trasie Wrocław-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Wrocław
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 35 min Najszybszy lot Kraków-Wrocław zajmuje 2 godz. 35 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Wrocław. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Wrocław-Strachowice.
Lotniska - Wrocław 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Alternatywne trasy Kraków-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Katowice - Kraków
Najkrótszy czas lotu
5h 15min
Najniższa cena
368 PLN
Katowice - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
2h 45min
Najniższa cena
461 PLN
Rzeszów - Kraków
Najkrótszy czas lotu
2h 25min
Najniższa cena
1 045 PLN
Rzeszów - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
2h 35min
Najniższa cena
1 324 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Wrocław - loty z:

*Ceny lotów do: Wrocław to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Wrocław Kraków - Wrocław