Loty Europa Włochy Lacjum Rzym Katowice - Rzym

Tanie loty Katowice - Rzym

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Rzym-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Rzym
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 0 min Najszybszy lot Katowice-Rzym zajmuje 2 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie Śr i Nd Bezpośrednie loty Katowice-Rzym – środa i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Rzym 2 lotniska Są 2 lotniska w pobliżu Rzym: Rzym-Fiumicino (FCO), Rzym-Ciampino (CIA)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice-Rzym?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Katowice - Rzym to styczeń. Najdroższa pora to maj.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
niedziela
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Rzym?
rano
Loty Katowice - Rzym są około 31% droższe w południe niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Rzym najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, Ryanair i Austrian Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Rzym.
Które połączenie jest najtańsze?
Katowice-Pyrzowice - Rzym-Ciampino
Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Rzym-Ciampino, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Rzym.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Rzym?
47 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Rzym to 47 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Rzym

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Rzym, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
06 maj
08:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 55min
CIA
10:45
Lotnisko Rzym-Ciampino
Wizz Air
13 maj
11:15
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
1h 55min
KTW
13:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
324 zł
Wizz Air
Wizz Air
12 lut
08:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 00min
CIA
10:45
Lotnisko Rzym-Ciampino
Wizz Air
19 lut
11:20
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
1h 55min
KTW
13:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
347 zł
Ryanair
Ryanair
07 lut
11:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
12h 25min
1 przesiadka
FCO
00:10
+1
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Ryanair
10 lut
07:30
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
8h 45min
1 przesiadka
KTW
16:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
378 zł
Wizz Air
Wizz Air
06 maj
08:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 55min
CIA
10:45
Lotnisko Rzym-Ciampino
Wizz Air
13 maj
11:15
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
1h 55min
KTW
13:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
324 zł
Wizz Air
Wizz Air
12 lut
08:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 00min
CIA
10:45
Lotnisko Rzym-Ciampino
Wizz Air
19 lut
11:20
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
1h 55min
KTW
13:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
347 zł
Wizz Air
Wizz Air
19 lut
08:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 00min
CIA
10:45
Lotnisko Rzym-Ciampino
Wizz Air
23 lut
11:20
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
1h 55min
KTW
13:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
390 zł

Alternatywne trasy Katowice-Rzym

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Wrocław - Neapol
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
231 zł
Kraków - Neapol
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
247 zł
Kraków - Rzym
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
274 zł
Wrocław - Rzym
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
282 zł
Katowice - Neapol
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
382 zł
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

Rzym - loty z:

Loty Europa Włochy Lacjum Rzym Katowice - Rzym