Tanie loty na trasie Berlin – Malaga od 173 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Malaga-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Malaga

Znaleziono najlepszą cenę

173 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Malaga — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Malaga w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 173 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Malaga w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 551 zł.
Najszybszy lot Berlin-Malaga zajmuje 3h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Malaga. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Malaga.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Malaga: Malaga (AGP)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Malaga?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Malaga są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Malaga to Luty. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Malaga są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Berlin – Malaga są najtańsze?

wieczorem

Loty Berlin - Malaga są około 41% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Malaga?

Ryanair

Lauda, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Malaga.

Która trasa podróży Berlin – Malaga jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Malaga

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Malaga, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Malaga.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Malaga?

30 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Malaga to 30 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Malaga

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Malaga, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 gru
BER04:05Berlin Brandenburg
8h 10min
1 przesiadka
AGP12:15Malaga
15 gru
AGP11:50Malaga
3h 40min
BER15:30Berlin Brandenburg
easyJet
4 gru
BER02:55Berlin Brandenburg
3h 35min
AGP06:30Malaga
15 gru
AGP11:50Malaga
3h 40min
BER15:30Berlin Brandenburg
Ryanair
7 gru
BER02:50Berlin Brandenburg
3h 30min
AGP06:20Malaga
14 gru
AGP06:55Malaga
3h 30min
BER10:25Berlin Brandenburg
TAP AIR PORTUGAL
4 gru
BER01:00Berlin Brandenburg
17h 30min
1 przesiadka
AGP18:30Malaga
16 gru
AGP01:00Malaga
6h 05min
1 przesiadka
BER07:05Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
7 gru
BER04:05Berlin Brandenburg
8h 10min
1 przesiadka
AGP12:15Malaga
10 gru
AGP12:35Malaga
3h 40min
BER16:15Berlin Brandenburg
easyJet
10 gru
BER08:25Berlin Brandenburg
3h 35min
AGP12:00Malaga
18 gru
AGP07:05Malaga
3h 40min
BER10:45Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Malaga w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Malaga w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i easyJet.
Ryanair
13 wrz
BER18:25Berlin Brandenburg
10h 55min
1 przesiadka
AGP05:20Malaga
easyJet
10 paź
BER02:35Berlin Brandenburg
3h 35min
AGP06:10Malaga
Kilka linii lotniczych
31 sie
BER02:30Berlin Brandenburg
16h 00min
1 przesiadka
AGP18:30Malaga

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Malaga

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Malaga
Kilka linii lotniczych
5 lip
BER10:25Berlin Brandenburg
9h 50min
1 przesiadka
AGP20:15Malaga
12 lip
AGP14:50Malaga
15h 55min
1 przesiadka
BER06:45Berlin Brandenburg
Ryanair
5 lip
BER02:45Berlin Brandenburg
41h 10min
2 przesiadki
AGP19:55Malaga
12 lip
AGP14:50Malaga
15h 55min
1 przesiadka
BER06:45Berlin Brandenburg
SWISS
4 lip
BER16:30Berlin Brandenburg
16h 20min
1 przesiadka
AGP08:50Malaga
12 lip
AGP15:20Malaga
13h 25min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
Lufthansa
4 lip
BER16:45Berlin Brandenburg
15h 25min
1 przesiadka
AGP08:10Malaga
8 lip
AGP09:00Malaga
7h 55min
1 przesiadka
BER16:55Berlin Brandenburg
1 157 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
BER02:00Berlin Brandenburg
3h 30min
AGP05:30Malaga
12 lip
AGP18:40Malaga
12h 05min
1 przesiadka
BER06:45Berlin Brandenburg
Ryanair
6 lip
BER02:00Berlin Brandenburg
3h 30min
AGP05:30Malaga
13 lip
AGP17:10Malaga
12h 05min
1 przesiadka
BER05:15Berlin Brandenburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Malaga

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Malaga z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LaudaCenaOd 167 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Lauda
RyanairCenaOd 211 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
easyJetCenaOd 301 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
Szukaj lotów easyJet
SWISSCenaOd 597 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,4

Wejście na pokład

8,3

Komfort

8,6

Załoga

7,6

Rozrywka

8,0

Jedzenie

Opinie

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

1 / 1
Szukaj lotów SWISS
LufthansaCenaOd 677 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
  • Loty Ryanair Berlin – Malaga

    Ryanair oferuje około 1 połączenia Berlin – Malaga w tygodniu. Użytkownicy momondo oceniają te linie średnio na 7,1/10 (na podstawie 744 opinii). Najtańsza oferta Ryanair dla trasy Berlin – Malaga znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin wynosiła 48 zł za bilet w obie strony, średnia cena to natomiast 126 zł.

  • Loty easyJet Berlin – Malaga

    easyJet to inne chętnie wybierane linie dla tej trasy. Oferty lotów easyJet Berlin – Malaga można znaleźć już od 68 zł w obie strony, a średnia cena tego połączenia wynosi 157 zł. easyJet obsługuje średnio 1 lot Berlin – Malaga w tygodniu. Użytkownicy oceniają te linia na 6,8/10 (na podstawie opinii).


Loty Ryanair: Berlin – Malaga

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Berlin – Malaga
Ryanair
7 gru
BER02:50Berlin Brandenburg
3h 30min
AGP06:20Malaga
14 gru
AGP06:55Malaga
3h 30min
BER10:25Berlin Brandenburg
Ryanair
5 lip
BER02:45Berlin Brandenburg
41h 10min
2 przesiadki
AGP19:55Malaga
12 lip
AGP14:50Malaga
15h 55min
1 przesiadka
BER06:45Berlin Brandenburg
Ryanair
6 lip
BER02:00Berlin Brandenburg
3h 30min
AGP05:30Malaga
13 lip
AGP17:10Malaga
12h 05min
1 przesiadka
BER05:15Berlin Brandenburg

Loty SWISS: Berlin – Malaga

Nasze najlepsze oferty SWISS na lot Berlin – Malaga
SWISS
4 lip
BER16:30Berlin Brandenburg
16h 20min
1 przesiadka
AGP08:50Malaga
12 lip
AGP15:20Malaga
13h 25min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
SWISS
4 lip
BER16:30Berlin Brandenburg
16h 20min
1 przesiadka
AGP08:50Malaga
10 lip
AGP12:05Malaga
16h 40min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
SWISS
3 lip
BER03:00Berlin Brandenburg
12h 25min
1 przesiadka
AGP15:25Malaga
12 lip
AGP15:20Malaga
13h 25min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
1 032 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Malaga oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Malaga, takie jak Ryanair, easyJet i SWISS, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Berlin Brandenburg – Malaga – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Berlin Brandenburg – Malaga zajmuje ok. 2239,2 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 3h 30min.



Alternatywne trasy Berlin-Malaga

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Sewilla
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena731 zł
Loty Berlin - Jerez de la Frontera
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena3 128 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Malaga

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Malaga

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Malaga jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Berlin – Malaga i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Berlin – Malaga tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Berlin – Malaga.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Berlin – Malaga, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.